Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
МОЗ рекомендує закрити десятки пляжів у різних регіонах України

МОЗ рекомендує закрити десятки пляжів у різних регіонах України

На всіх цих пляжах рекомендовано встановити щити про заборону купання.

У Донецькій, Запорізький, Миколаївській, Херсонській, Одеській областях і в Києві МОЗ рекомендує закрити пляжі через відхилення показників якості води.

Про це повідомляє Центр громадського здоров’я України МОЗ України.

На всіх цих пляжах рекомендовано встановити щити про заборону купання. Центр публікує перелік пляжів із відхиленнями показників якості води та відповідні рекомендації:

♦ У Донецькій області відхилення від стандарту виявлено: міський пляж у районі готелю "Турист" м. Маріуполь. У пробах води з громадського пляжу смт Ялта виділено v. Parahaemolуtісus. 

♦ У Запорізькій області відхилення від стандарту виявлено: пляж "Центральний - ліва сторона" м. Запоріжжя, міський пляж "Сонячний" м. Енергодар, пляж "Правий берег" м. Запоріжжя, пляж м. Енергодар. 

♦ У Миколаївській області відхилення від стандарту виявлено у пробах морської води: міський пляж "Чайка" і пляж "Прибій" у м. Миколаїв, пляж "Стрілка" у м. Миколаїв, пляж у м. Первомайськ, пляж "Прибій" у м. Миколаїв. 

♦ В Одеській області відхилення від стандарту виявлено: пляж м. Одеса - "Аркадія", "Дельфін", 13 і 16 станції Великого Фонтану, пляж м. Одеса. 

♦ У Херсонській області відхилення від стандарту виявлено у 1 пробі річкової води пляжу м. Нова Каховка. Рекомендовано встановити щити про заборону купання, проби води взято на повторні дослідження.

♦ У м. Київ відхилення від стандарту виявлено: "Пуща-Водиця", пляж "Вербний", "Пуща-Водиця"/5-7 лінія/на р. Горенка.

Нагадуємо, що у Києві не рекомендують купатися на жодному з пляжів через підвищення індексу кишкової палички

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції