Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
МОЗ розширило перелік доступних ліків: у списку 254 препарати

Українці можуть отримувати безкоштовно 78 препаратів.

Міністерство охорони здоров'я затвердило новий перелік безкоштовних медикаментів у програмі "Доступні ліки" для пацієнтів з серцево-судинними хворобами, діабетом другого типу та бронхіальною астмою.

Про це на своїй сторінці у Facebook написала очільниця МОЗ Уляна Супрун.

До оновленого реєстру увійшло 254 препарати. 78 препаратів українці можуть отримувати безкоштовно, а ще 176 - з невеликою доплатою. Порівняно з попереднім, збільшився на 20%.

За словами Супрун, перелік ліків, найдорожчий препарат, який повністю оплачує держава для пацієнта за програмою "Доступні ліки", коштує 863,43 гривні.

Крім того, ліки можна отримати за електронним рецептом і забрати їх у будь-якій уповноваженій аптеці.

Як повідомлялося раніше, від першого квітня МОЗ запустило програму "Електронний рецепт". Отримати ліки за допомогою електронного рецепту можна у будь-які аптеці, яка має договір з до Національною службою здоров’я України. Медикаменти можна придбати у будь-якому місті, області чи районі без прив'язки до місцевості, де цей рецепт був виданий.

Відео У МОЗ розширили перелік медикаментів за програмою "Доступні ліки" - економічні новини

Безкоштовних ліків побільшало. До оновленого реєстру увійшли 254 препарати. З них 78 українці зможуть отримати безкоштовно, а ще 176 - з невеликою доплатою.  За даними онлайн сервісу з продажу автомобілів, кожен другий український водій змінює авто раз на 3-5 років.  За останній тиждень морква подешевшала на 20 відсотків. Тепер кілограм моркви можна придбати за 3-5 гривень. Більше про економічні новини та курс валют - в нашому огляді.

У МОЗ розширили перелік медикаментів за програмою "Доступні ліки" - економічні новини

Залиште свій коментар

Вибір редакції