МОЗ та Інститут когнітивного моделювання проінформували 6,7 млн користувачів щодо небезпеки COVID-19 - Google

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
МОЗ та Інститут когнітивного моделювання проінформували 6,7 млн користувачів щодо небезпеки COVID-19 - Google

Найпопулярнішими запитами користувачів в Інтернеті стали "ковід 19", "ковід україна".

Оголошення Міністерства охорони здоров’я щодо небезпеки коронавірусної хвороби демонструвалися в Інтернеті найбільше серед усіх інших інформаційних ресурсів.

Про це повідомляється у презентації, яку надіслала компанія Google. Комунікаційну підтримку МОЗ у період пандемії здійснює команда Інституту когнітивного моделювання.

Із квітня інформаційні повідомлення від МОЗ щодо коронавірусу демонструвалися у 92% випадків при запитах користувачів. Вони охопили потреби 6,7 мільйонів українців.

"Інформування населення щодо загроз COVID-19 було одним із пріоритетних у міністерстві та головним завдання для Інституту когнітивного моделювання. Завдяки цьому українці щоденно дізнавалися про те, як убезпечити себе від інфікування коронавірусом, як проявляється хвороба та читали актуальну статистику за регіонами", - зазначив засновник Інституту когнітивного моделювання Віктор Березенко.

Найпопулярнішими запитами користувачів в Інтернеті стали "ковід 19", "ковід україна" та "статистика ковіду в Україні". Також повідомлення МОЗ обирали під час пошуків інформації щодо симптомів коронавірусної хвороби та ситуації з COVID-19 у регіонах.

Наступна публікація