Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
МОЗ втретє звільнив Амосову з посади ректора університету Богомольця

Підставами для чергового звільнення стали порушення у фінансово-господарській діяльності та прогул.

Міністерство охорони здоров’я України знову звільнило Катерину Амосову з посади ректора Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця.

Про це повідомляє прес-служба МОЗу.

"8 січня 2019 року у зв’язку із невиконанням Катериною Амосовою законних вимог Державної аудиторської служби України МОЗ України втретє розірвало контракт із нею", - йдеться у повідомленні.

Як пояснили у міністерстві, Амосову було звільнено через неусунення порушень у фінансово-господарській діяльності відповідно до вимог Держаудитслужби та її відсутність на робочому місці без поважної причини від 26 грудня до 8 січня, що фактично блокувало роботу закладу.

"Це сталося після того, як Міністерство вважало поновленою екс-керівницю закладу з 26 грудня 2018 року на посаді ректора НМУ відповідно до рішення Окружного адміністративного суду м. Києва та самовільного внесення Катерини Амосової як керівника закладу до Єдиного державного реєстру", - додали у МОЗі, оприлюднивши копію наказу.

Нагадаємо, 1 жовтня 2018 року через невиконання Катериною Амосовою законних вимог Державної аудиторської служби МОЗ України вдруге розірвало із нею контракт. Це сталося після того, як міністерство поновило екс-керівницю закладу на посаді ректора НМУ на виконання рішення суду від 20 вересня.

Публічні суперечки між МОЗ і Амосовою почалися ще у лютому. Тоді через зрив ліцензійного іспиту МОЗ тимчасово відсторонило від виконання обов'язків ректора НМУ ім. Богомольця Катерину Амосову, а також створило комісію, яка має вивчити ситуацію, що склалася. Амосова називала відсторонення незаконним, а згодом суд поновив її на посаді.

МОЗ подало апеляцію через поновлення на посаді ректора Богомольця – Амосову повторно відсторонили. 30 березня комісія МОЗу визнала роботу ректора НМУ в 2017 році незадовільною і рекомендувала розірвати контракт з Катериною Амосовою. Згодом її звільнили з посади ректора за невиконання умов контракту.

Залиште свій коментар

Вибір редакції