МОЗ за підтримки Favbet розпочало перше в країні дослідження з ігрової залежності Реклама

Дата публікації
Перегляди
2619
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
МОЗ за підтримки Favbet розпочало перше в країні дослідження з ігрової залежності

Новину підготовлено та розміщено на правах реклами.

Міністерство охорони здоров’я за підтримки Favbet розпочало перше масштабне дослідження залежності від азартних ігор в Україні.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на повідомлення Інституту психіатрії, судово-психіатричної експертизи та моніторингу наркотиків Міністерства охорони здоров’я України.

Суспільне дослідження здійснюється командою експертів, соціологів та науковців громадської спілки "Центр відповідальної гри" (RGC) та Інституту психіатрії, судово-психіатричної експертизи та моніторингу наркотиків МОЗ України за підтримки головного мецената - Favbet.

На основі вивчення ігрової поведінки осіб, які грають в азартні ігри, команда науковців, лікарів, психологів, юристів та соціологів установить критерії патологічної та проблемної ігрової поведінки й сформує "портрет" позитивного та проблемного гравця.

Це допоможе гемблінговим компаніям та лікарям своєчасно виявляти ознаки ризикової ігрової поведінки та запобігати ігровій залежності.

Також результатом такої роботи стануть рекомендації для професійної медичної спільноти щодо застосовування протоколів лікування ігрової залежності.

Дослідження допоможе розробити інструментарій самовиявлення проблемної/патологічної ігрової поведінки у гравця і на основі критеріїв такої поведінки розробити алгоритм дій та рекомендації щодо самодопомоги для запобігання ризику виникнення залежності від азартних ігор.

Також дослідження має допомогти розробити рекомендації для організаторів грального бізнесу з виявлення гравців з проблемною/патологічною ігровою поведінкою та алгоритм дій відповідальних представників щодо допомоги таким людям.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2619
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація