Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
МОЗ змінило конкурсні предмети для абітурієнтів-медиків на ЗНО-2019

Там вважають, що лікарю необхідно мати знання з фізики, хімії, біології та математики.

Міністерство охорони здоров'я затвердило нові умови вступу до медичних закладів. Так, 2019 року абітурієнти складатимуть ще третій профільний предмет — фізику або математику на вибір.

Про це повідомляє прес-служба МОЗ.

За словами заступника міністра освіти Олександра Лінчевського, введення  фізики або математики як третього профільного предмета є одним з кроків на шляху до інтеграції української медицини в міжнародну практику.

Він наголосив, що сучасна доказова медицина – точна природничо-наукова дисципліна, і лікарю необхідно мати знання з фізики, хімії, біології та математики. Окрім того, фізика та математика визначають логічне мислення та вміння аналізувати.

Таким чином, окрім української мови, для спеціальностей "Охорони здоров’я"  профільними предметами є біологія або хімія (другий конкурсний предмет) та фізика або математика (третій конкурсний предмет).

Окрім цього, аби вступити на спеціальності "Стоматологія", "Медицина" та "Педіатрія", абітурієнти мають набрати 150 балів ЗНО з профільних предметів. Для спеціальності "Фармація, промислова фармація" конкурсний бал з профільних предметів має становити понад 130 балів.

У МОЗ вважають, що нові умови вступу дозволять відбирати найкращих студентів.

Нагадаємо, раніше міністр освіти і науки Лілія Гриневич повідомила, що 2019 року зовнішнє незалежне оцінювання з математики не буде обов'язковим. Тобто, так само, як і в попередні роки, його складатимуть лише ті випускники, яким цей предмет необхідний для вступу до вишу.

ВідеоВ Українському центрі оцінювання якості освіти повідомили дати, коли відбудеться ЗНО-2019

ЗНО-2019 відбудеться в Україні з 20 травня по 12 липня. Дати тестування повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти. Тестуватимуть знання з одинадцяти навчальних дисциплін. Кожен зареєстрований учасник матиме право пройти тести щонайбільше з чотирьох предметів. Обов'язково мають складати українську мову та літературу, математику або історію на вибір та ще один предмет з переліку, серед якого й іноземні мови.

В Українському центрі оцінювання якості освіти повідомили дати, коли відбудеться ЗНО-2019

Залиште свій коментар

Вибір редакції