Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
МОЗ знову звільнило Амосову з посади ректора університету Богомольця

МОЗ знову звільнило Амосову з посади ректора університету Богомольця

Амосова це повідомлення поки не коментує.

Міністерство охорони здоров’я вдруге звільнило Катерину Амосову з посади ректора Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця.

Як повідомляє прес-служба міністерства, 1 жовтня 2018 року у зв’язку із невиконанням Катериною Амосовою законних вимог Державної аудиторської служби МОЗ вдруге розірвало контракт із нею. Це сталося після того, як міністерство поновило екс-керівницю закладу на посаді ректора НМУ на виконання рішення суду від 20 вересня.

Водночас Амосова наразі це повідомлення не коментує, проте заявила про обшук в приміщенні медуніверситету.

Нагадаємо, у лютому через зрив ліцензійного іспиту МОЗ тимчасово відсторонило від виконання обов'язків ректора НМУ ім. Богомольця Катерину Амосову, а також створило комісію, яка має вивчити ситуацію, що склалася. Згодом відстороненого ректора Амосову суд поновив на посаді.

МОЗ подало апеляцію через поновлення на посаді ректора Богомольця. А вже 6 березня МОЗ повторно відсторонило Амосову. 30 березня комісія МОЗу визнала роботу ректора НМУ в 2017 році незадовільною і рекомендувала розірвати контракт з Катериною Амосовою. Згодом вона була звільнена з посади ректора за невиконання умов контракту.

Відео Студенти розкрили факти хабарництва в університеті Богомольця

200 гривень, щоб "закрити" двійку. "Скласти" модуль, тобто іспит, - від тисячі. А ще в обігу "натура" - елітний алкоголь та екзотичні фрукти. Про такі розцінки в одному з найвідоміших українських вишів розказали його студенти. І це - не просто розцінки, а, мовляв, ціла корупційна система в медичному університеті імені Богомольця.

Студенти розкрили факти хабарництва в університеті Богомольця

Залиште свій коментар

Вибір редакції