МОЗ звинуватили у просуванні "своїх" в черзі онкохворих дітей

У черзі дітей, які чекають на лікування за кордоном, з'являються "особливі пацієнти" - яким виділяють гроші практично одразу, заявили у фонді "Допомога онкохворим дітям".

В Україні розпалюється онкологічний скандал. У черзі дітей, які чекають на гроші та лікування за кордоном, з'являються "особливі пацієнти". Це також діти, що потребують лікування, але на гроші вони не чекають ні дня, їм їх виділяють. А інші черговики, не побачивши їх, - помирають.

У просуванні "своїх" Міністерство охорони здоров'я звинуватила президент доброчинного фонду "Допомога онкохворим дітям" Валентина Маркевич.

Маркевич пред'явила перелік онкохворих дітей, яких лікували за кордоном. Біля прізвищ зазначається дата, коли медична комісія зареєструвала документи хворого, необхідна сума для лікування, і дата отримання грошей.

Неозброєним оком видно - на вердикт чиновників у білих халатах діти чекають від кількох місяців до року. Однак, за словами Маркевич, несподівано у списку почали з'являтися нові прізвища. Гроші комісія виділяла майже миттєво.

"Другого листопада здають документи, і уже четвертого їм виділяють гроші. Вам все зрозуміло. А грошей не було, а список не рухається, вмирали дуже багато дітей", - розповіла Маркевич.

Серед пролікованих коштом держави цього року вона знайшла прізвища співробітників МОЗ України.

У самому Міністерстві охорони здоров'я усі звинувачення назвали безпідставними та висловили сумнів, що оприлюднені списки справжні. Хоча одразу визнали, що у черзі могли бути і прізвища дітей співробітників відомства.

Читайте також:

Онкохворих дітей залишили без ліків

Луганські лікарі ставили експерименти на хворих на рак

Уряд виселяє лікарню для хворих на СНІД, щоб звільнити місце під VIP-готель

В Україні лікується на 13 мільйонів людей більше, ніж проживає

ВідеоОнкологічний скандал в Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: