Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Може статися трагедія": у Миколаївській області на трасі національного значення руйнується міст

"Може статися трагедія": у Миколаївській області на трасі національного значення руйнується міст

Переправу не ремонтували десятки років, кажуть місцеві.

У Миколаївській області під Новою Одесою на трасі "Миколаїв-Київ" міст перетворився на пастку. На переправі обвалилась бар'єрна огорожа. Її місяць тому збив автомобіль і відтоді металеві конструкції звисають просто з мосту у річку. Тепер для водіїв немає жодного орієнтиру, аби побачити межі дороги.

Щодня там їздять тисячі машин, ризикуючи зірватися у прірву. Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Зараз на мосту деформований асфальт, іржаві конструкції та зірвана огорожа, яка мала би захищати людей від прірви над річкою.

"Ти не можеш направити транспорт, бо ти не бачиш, де кінець дороги. І люди на ньому лякаються, просто лякаються, тому що як безодня, прірва", - каже водій Ілля Тофтул.

Водій, який врізався в огорожу, втік. А дорожники так і не укріпили розтрощену конструкцію.

"У будь-який момент може статися трагедія, обвал шматку мосту. Може впасти будь-який мікроавтобус, машина", - зазначає голова Новоодеської райради Олександр Гриценко.

Їх тут тисячі проїжджає щодоби, адже це траса національного значення, додає голова Новоодеської райради.

А переправа аварійна не тільки зовні. За словами Гриценко, в жахливому стані перебувають опори, які не витримують навантаження.

До того ж міст розташований на спуску на крутому повороті. І з нього постійно зриваються автомобілі, кажуть водії.

Відео На трасі "Миколаїв-Київ" біля Нової Одеси руйнується міст: чому бездіють шляховики

Міст, який перетворився на пастку. На трасі "Миколаїв-Київ" на переправі обвалилась бар'єрна огорожа. Її місяць тому збив автомобіль і відтоді  металеві конструкції звисають прямо з мосту у річку. Тепер для  водіїв немає  жодного орієнтиру, аби побачити межі дороги. Чому бездіють шляховики - з'ясовувала ТСН.  

На трасі "Миколаїв-Київ" біля Нової Одеси руйнується міст: чому бездіють шляховики

Переправу не ремонтували десятки років, кажуть місцеві. Бо обіцяли збудувати поряд пряму безпечну трасу з естакадою. Але люди не можуть дочекатися, щоб дорожники хоча б забрали аварійні зруйновані конструкції.

Вони навіть не демонтували уламки огорожі, які небезпечно звисають з мосту і можуть впасти будь-якої миті. А це загрожує людям, які тут ходять на річку.

Досі місцевим урядникам у Службі автомобільних доріг казали, що на це немає грошей. А зараз переконують, що огорожу не ремонтували, бо шукали водія, який її збив. Обіцяють відновити найближчим часом.

Ми цю огорожу поправимо. У поліцію ми подали заяву. Ми будемо подавати позови, щоб витребувати із водія, який зніс цю огорожу
виконуючий обов’язки начальника Служби автомобільних доріг Миколаївщини Владислав Невеселий

Ремонтувати повністю, кажуть, міст не будуть. Адже зараз готується технічна документація для будівництва нової дороги поряд. Утім, грошей на неї досі немає.

Залиште свій коментар

Вибір редакції