Може вбити людину: в морозиві і пампушках, які завозять до України, знайшли отруту

Може вбити людину: в морозиві і пампушках, які завозять до України, знайшли отруту

Фото: pixabay.com

Продукти, в яких виявили небезпечну речовину, зараз перевіряють.

В пампушках, морозиві та м'якому сирі, які завозять до України, виявили небезпечну отруйну речовину. Тому Держпродспоживслужба попереджає операторів ринку про ймовірну загрозу.

Про це повідомили в пресслужбі Держпродспоживслужби в Чернівецькій області.

Як стало відомо, в деяких продуктах виявили етиленоксид — органічну хімічну речовину, отруйну для людей і тварин. Його знайшли в жуйці, яку додають в морозиво, а також у пампушках, що поставляються в Україну з Франції. Крім того, етиленоксид виявили в м'якому сирі з Туреччини.

Тому з метою безпеки фахівці перевіряють магазини та ринки Буковини.

“Шановні оператори ринку, що здійснюють обіг харчових продуктів та сповживачі. У разі виявлення даної невідповідної продукції в обігу просимо негайно повідомити Головне управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області”, —  підкреслили в Держпродспоживслужби області.

Кореспондент ТСН.ua каже, що у тих закладах, які фахівці вже встигли перевірити 12 серпня, отруйну партію не знайшли. 13 серпня перевіряти будуть і інші магазини.

Нагадаємо, що у кафе Київської області масово отруїлися люди: персонал працював без медгляду, продукти були протермінованими.

Новини України: у готелі Одеської області отруїлися діти – дев'ятьох шпиталізували

Новини України: у готелі Одеської області отруїлися діти – дев'ятьох шпиталізували

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Схуднення та здорове харчування
Наступна публікація