Можливий замах на Януковича

Під час зустрічі лідера Партії регіонів в аеропорту Харкова відбувся дивний інцидент, поки повністю замовчуваний його учасниками.

Перша версія

Як повідомляє „МедіаПорт”, згідно інформації одержаної одночасно з декількох різних джерел, під час зустрічі лідера Партії регіонів в аеропорту Харкова відбувся дивний інцидент, який не потрапив в кадри офіційного освітлення візиту, поки повністю замовчуваний його учасниками.

Віктор Янукович
УНІАН
На Віктора Януковича міг готуватися замах
Інформатори повідомили „МедіаПорту”, що в групі зустрічаючих Віктора Януковича виявився певний Ігор Бударний - людина, що "розробляється" спецслужбами у зв'язку з трьома вибухами, або імітаціями вибухів, що відбулися у різний час в Харкові. Він був затриманий співробітниками СБУ. Під час обшуку при ньому знайшли боєприпаси, за допомогою яких можна виробити вибух невеликої потужності.

Пізніше затриманий був переданий співробітникам УБОЗ, і в даний момент знаходиться управлінні - в будівлі на вулиці Весніна.

Ніхто з офіційних осіб названих організацій цю інформацію не підтвердив.

Ігор Бударний, за деякими даними, довгий час виконував обов'язки особистого охоронця Євгенія Кушнарьова.

З його ім'ям, за повідомленням інформаторів, спецслужби зв'язують три події:

- вибух, або його імітація, в березні 2006-го року, біля офісу Партії Регіонів, коли з нього виходив Євгеній Кушнарьов;

- вибух, або його імітація, в січні 2007-го року, біля готелю „Національ”, коли в неї входив Геннадій Кернес;

- вибух, або його імітація, в червні 2007-го року, у будівлі міськвиконкому, коли з нього виходив Геннадій Кернес.

Перший з вибухів пізніше був кваліфікований як „хуліганство”. У двох інших випадках вибухові пакети містили в собі металеві частини: гайки і болти - в події біля „Націоналя”, і металеві кульки з обрізаннями арматури - біля міськвиконкому.

Ні по одному з названих випадків розслідування дотепер не завершені.

У Харкові міліція допитує чоловіка, якого вчора о 18.45 було затримано з боєприпасами неподалік Харківського аеропорту, звідки ввечерімав вилітати лідер Партії регіонів Віктор ЯНУКОВИЧ.

Друга версія

В той же час, УНІАН повідомляє дещо іншу інформацію. За їх даними, підозрюваного було затримано не в аеропорту, а поблизу нього. Крім того, як повідомила агенції керівник Центру громадських зв’язків Головного управління МВС України у Харківській області Лариса Волкова, у затриманого працівниками УБОЗу 37-річного харків’янина, раніше судимого, вилучено не вибухівку, а 8 набоїв 9-міліметрового калібру до пістолета Макарова.

Чоловік затриманий на проспекті Гагаріна, який веде до аеропорту, у ході операцій "Трал" і "Розшук" у порядку ст. 115 Кримінально-процесуального кодексу України.

Міліція з’ясовує місце і мету придбання набоїв. Якщо правоохоронці не знайдуть підстав для подальшого утримання чоловіка, то його через три доби буде відпущено, сказала Волкова.

Вона нагадала, що у вівторок у ході поїздки Віктора Януковича у Харківську область правоохоронці вживали додаткових посилених заходів безпеки у зв’язку з повідомленнями про можливі провокації.

ВідеоЗамах на Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: