"Можна до Києва проїхатися стоячи": у потягу Інтерсіті "Запоріжжя-Київ" пасажирам не вистачило місць для сидіння

Дата публікації
Перегляди
6528
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Можна до Києва проїхатися стоячи": у потягу Інтерсіті "Запоріжжя-Київ" пасажирам не вистачило місць для сидіння

Фото: "Укрзалізниця"

Пасажири змушені були собі шукати місце у вагоні.

Потяг "Укрзалізниці" Інтерсіті сполученням Київ-Запоріжжя потрапив у скандал. Пасажири, які заздалегідь придбали квитки, не змогли зайняти свої місця, бо їх там не було.

Про це у соцмережі розповіла пасажирка потягу, яка їхала з Дніпра до Києва, Надія Майна.

За словами жінки, вона придбала квиток на потяг №731 сполученням "Запоріжжя-Київ" і сіла у Дніпрі. Коли увійшла до вагона, там на неї очікував сюрприз - відсутність місця, яке вказане у неї у квитку.

"У вагоні, де маю вмоститися на своє 86-те місце, такого місця немає в принципі - місця закінчуються на 81-му номері. І таких, як я (з квитком, але без місця), десь з десяток людей у кількох вагонах. УЗ замінила рухомий склад на інший, із коротшими вагонами. Тож варіанти три: або сідай на вільне місце, але якщо на якійсь станції зайде людина з квитком на це місце, мусиш брати свої торби-чемодани і шукати у потягу нове вільне місце, або провідник веде цю "новеньку" людину в інший вагон, шукаючи місця, або, якщо не хочеш "кочувати" та сперечатися з кимось за місце, можна проїхатися до Києва стоячи", - розповідає пасажирка.

Вона додала, що як пояснили їй провідники, потяг, який мав їхати до Києва, зламався, тож його замінили на інший.

"По-перше, стоячи ніхто не їхав, і це вже добре. По-друге, за словами провідника, так сталося через те, що начебто зламався той склад потягу, який мав вирушити на Київ сьогодні. Та все одно залишилися і питання, і неприємний "осадочєк". Дуже хочеться, щоб наступні подорожі були передбачуваними", - розповіла Надія.

Нагадаємо, що "Укрзалізниця" призначила фірмовий денний швидкісний поїзд категорії Інтерсіті з Києва до Тернополя.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6528
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація