Перейти до змісту
"Можуть доповзти до квартир": у Рівненській області ціле місто страждає від аномального нашестя багатоніжок

"Можуть доповзти до квартир": у Рівненській області ціле місто страждає від аномального нашестя багатоніжок

Комах б'ють палицями, вимітають, труять, але вони повертаються.

На нашестя багатоніжок нарікають жителі Острога Рівненської області. Кажуть, комахи повзають у дворах, заповзають у під'їзди й невдовзі можуть опинитися в квартирах.

Їх б'ють палицями, вимітають, труять, але вони повертаються, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Пані Галина жене їх мітлою кілька разів на день, але рятує це, каже, ненадовго. Втім, біля її будинку багатоніжок, здається, не так і багато. Бо тутешні мешканці розгорнули проти них справжню війну. 

Не так бояться, як гидують, зізнаються люди. І з'ясовують, де ще з'явилися ці істоти. Найбільше, додають, хвилює питання безпеки.

За словами головного спеціаліста управління фітосанітарної безпеки Острога Наталії Карпюк, ці комахи називаються "ківсяки". Жодної небезпеки для людей вони не становлять, оскільки є шкідниками сільськогосподарських культур. Багатоніжки живуть у ґрунті, а повилазили через вологу осінь.

"22 роки я в агрономії і як агроном такого нашестя ще не бачила", - додає пані Наталія. За її словами, із ківсяками потрібно боротися пастками. 

"Це покласти дошки, мокру ганчірку. Вони туди будуть налазити, а потім її забирати і викидати, знищувати: спалювати чи механічно - потоптати", - радить фахівчиня. 

Проти цього виступає господар Віталій, за словами якого багатоніжки неабияк допомагають у земляних роботах. "Вони спушують ґрунт і в нас картопля родить, а ви в Києві купляєте собі картоплю трошки по заниженими цінам", - каже місцевий мешканець.

Щодо розпушування ґрунту - фітосанітари згодні. Однак попереджають: якщо кісякам дати волю, то з землі вони можуть доповзти і до квартир острожан.

Відео Жителів Рівненської області атакують багатоніжки

Багатоніжки атакують. На нашестя дивних істот нарікають жителі Острога Рівненської області. Вони повзають у дворах, заповзають у під'їзди й невдовзі можуть опинитися в квартирах, побоюються люди. Їх б'ють палицями, вимітають, труять, та вже за кілька годин з'являються нові комахи. Хто вони й чому сповзаються до людей – розвідувала ТСН.    

Жителів Рівненської області атакують багатоніжки

Раніше у Харкові місцеві жителі зафіксували аномальне явище. У середині жовтня сталося нашестя сонечок

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин