Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мрію хлопчика із Черкаської області, якого жорстоко побили однолітки через телефон, здійснив небайдужий чоловік із Закарпаття

Мрію хлопчика із Черкаської області, якого жорстоко побили однолітки через телефон, здійснив небайдужий чоловік із Закарпаття

Він подарував йому сучасний телефон.

Хлопчику з Черкащини, якого кривдили в школі через немодну зачіску і телефон, пенсіонер із Закарпаття вирішив подарувати новий смартфон. А передати його 69-річний чоловік на ім’я Василь попросив журналістів ТСН. Він зателефонував до редакції та сказав, що його вразила історія підлітка. Про це у сюжеті ТСН.19:30.

Із паном Василем телефоном поспілкувалась інформаційна продюсерка ТСН Ніна Мереськіна. У розмові небайдужий чоловік розповів, що коли переглянув сюжет, його розчулила історія і він захотів допомогти, бо й сам має трьох онуків.

"Долю я йому не зміню, але хоч телефон подарую, за який цькували", -  сказав чоловік.

Від інтерв’ю пан Василь відмовився. Розповів лише, що йому 69 років, він інструктор із дайвінгу і мріє отримати свідоцтво пілота.

Уже наступного дня журналісти отримали посилку з Ужгорода та поїхали до Городища, де мешкає хлопчик. Його родина та він сам про подарунок не знали, тому були приголомшені. Після шкільної бійки Артем дістав струс мозку. Дитині все ще зле й вона лікується.

Дізнавшись про небайдужого Василя з Ужгорода, школяр одразу телефонує йому, аби подякувати. А досвідчений українець, своєю чергою, дає життєву пораду.

"Користуйся телефоном і знай, що хороших людей в житті більше, аніж поганих", - наголосив 69-річний чоловік.

Батьків кривдників Артема ще не притягли до відповідальності. Поліція розслідує справу. Мама школяра налаштована рішуче й хоче, аби кривдників було покарано. Жінка зауважує, що вчинок чоловіка з Ужгорода наче додав їхній родині сил.

"Рада, що є такі люди, і хотіла б побажати Василю Васильовичу здоров’я, наснаги і довгих років життя. Від нашої сім’ї щира вдячність", - сказала жінка.

Наталя Островська

Залиште свій коментар

Вибір редакції