МЗС не допомогло українцям, які застрягли в лондонському аеропорту

В МЗС України поки немає офіційних коментарів з приводу перебування в аерпорту Лондона українців, що не можуть повернутися додому.

Українські пасажири, які стали заручниками погодних умов у британському аеропорту, звинувачують посольство України в бездіяльності. Про це стало відомо зі слів одного з пасажирів, що перебуває в лондонському аеропорту.

"Ще в суботу в посольстві України нам пообіцяли, що "почнеться робочий день, і всі питання будуть вирішені, а поки, окрім офіційної ноти ми нічого не можемо зробити", - сказав один з пасажирів.

За його словами, ситуація посилена тим чинником, що шенгенська віза оформляється в посольствах Франції і Бельгії. Так, у французькому посольстві українським пасажирам запропонували оформити транзитну візу з умовою вильоту іншим літаком.

"Але це не можливо, літаки взагалі не літають", - сказав він.

У свою чергу в посольстві Бельгії українцям повідомили, що для розгляду їх питання буде потрібно від 5 до 15 днів.

В МЗС України поки немає офіційних коментарів з приводу цього інциденту.

Як відомо, вранці 19 квітня були зафіксовані викиди великих обсягів попелу в південно-східній частині вулкана Ейяфьяллакудль. Не дивлячись на деякі ознаки, які вказують на зниження активності вулкана, експерти визнають, що передбачити розвиток виверження важко, оскільки єдиний описаний випадок "роботи" вулкана відноситься до 1821 року. Тоді виверження тривало більше року і привело до викидів значних обсягів попелу, проте ці викиди були періодичними.

За даними Євроконтролю, в даний час цивільні літаки не обслуговуються на більшій частині повітряного простору Європи. Це включає Бельгію, Чехію, Данію, Естонію, Фінляндію, частину Франції, Німеччину, Угорщину, Ірландію, Голландію, північ Італії, Польщу, Румунію, Словенію, Швейцарію, частину України і Великобританію.

Читайте також:

Італія знову закрила повітряний простір

У "Борисполі" пасажири влаштували бунт через скасування рейсу

В Україні відкрилися усі аеропорти

Українські авіакомпанії відмінили рейси до Західної Європи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: