MTV та Nickelodeon в Україні: від грудня 1+1 Media представляє міжнародні канали

1+1 Media стає ексклюзивним дистриб'ютором низки світових телеканалів.

Від 1 грудня група компаній 1+1 Media стала ексклюзивним дистриб'ютором каналів Viacom International Media Networks на території України.

До цих каналів, зокрема, належать 10 провідних міжнародних дитячих, сімейних, молодіжних та музичних каналів в Україні: Nickelodeon, Nickelodeon HD, Nick Jr., VH1 European, VH1 Classic , MTV, MTV Hits, MTV Dance, MTV Rocks, MTV Live HD. Про це повідомляє прес-служба 1+1 Media.

"Співпраця з одним з найбільших медіахолдингів в Україні — найважливіший стратегічний крок у розширенні присутності брендів VIMN, і я впевнена, що подальша взаємодія буде значно сприяти розвитку бізнесу як для нас, так і для групи 1+1 media", — заявила Олена Бальмонтвіце-президент, генеральний директор VIMN в Росії, Україні, країнах СНД і Балтії.

Відтепер 1+1 media офіційно представлятиме інтереси компанії VIMN на території України і укладатиме ліцензійні угоди на розповсюдження сигналу цих телеканалів у мережах провайдерів від свого імені.

"Співпраця між нашими компаніями несе синергічний ефект і підсилює контентну пропозицію як 1+1 media, так і VIMN. Пропонований пакет з 18 телеканалів покриває більшість тематичних ніш і буде найбільш затребуваний провайдерами програмної послуги з точки зору тематичного наповнення. Ми плануємо продовжувати співпрацю і ведемо переговори про нові спільні проекти", — сказав Андрій Мальчевський, керівник департаменту дистрибуції та розвитку мережі мовлення 1+1 media.

ВідеоБільше 12 ведучих 1+1 Media пробіжать благодійний марафон заради порятунку тяжкохворих дітей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: