Мультиплікатор Діснея приїхав на Західну Україну побачити батьківщину своїх батьків

Батьки Гері Бейсмена жили на Рівненщині, вони були змушені емігрувати під час війни.

Автор мультфільмів студії Діснея художник Гері Бейсмен приїхав в Україну  разом із своїм мультиплікаційним персонажем песиком Тобі, йдеться в сюжеті ТСН.

Митець  повернувся в Україну через 66 років після того, як звідси вимушено емігрували його батьки. 

Бейсмен відвідав Личаківський цвинтар – найстаріше кладовище Львова. Там діснеєвський мультиплікатор звертав на себе увагу відвідувачів незвичним заняттям: на хрестах і надгробках він фотографував Тобі – іграшку, яку вигадав кілька років тому і відтоді возить із собою. 

"Перше фото я зробив йому в Римі, бо хотів познайомити Тобі з Мікеланджело. Багато цвинтарів, як цей, схожі на музеї. Чимало цих давніх могил уже ніхто не відвідує. Я створив Тобі як хранителя секретів. На кладовищі він показує свою повагу до пам'яті тих людей, які тут поховані", - пояснив Бейсмен.

Гері Бейсмен зробив собі ім'я, створюючи альтернативні світи. Мультфільм із Тобі у головній ролі, створений для студії Діснея, отримав нагороду "Еммі". Фанати Бейсмена з'явилися в усьому світі.

Нові образи Бейсмена присвячені Україні – багатоголовий воїн із Костополя, а криваві воїни з Березного та Волинського лісу.

 

Саме на Рівненщині і жили батьки Бейсмена. Волинський ліс – місце, де його батько-єврей переховувався від німців.

"У мене гарне й успішне життя в Америці. Тут я розумію, що моїм батькам, татові й мамі, доводилося виживати. Батько втік від німців до лісу і 3,5 роки був партизаном у лісах. Рятуючи маму, він познайомився з нею", - розповів Бейсмен.

Батько Гері Бейсмена помер два роки тому. Його 90-річна мама – перша, хто дізнається про подробиці їхньої з Тобі хвилюючої подорожі Україною.

ВідеоВідомий мультиплікатор Діснея відвідав Україну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: