Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Музей у Нідерландах отримав викрадені картини, котрі знайшли в Україні

Додому повернулася п'ята частина вкраденого скарбу.

Музей у Нідерландах отримав викрадені 11 років тому картини, котрі були знайдені на території України. Із 24 полотен було знайдено лише 5, але слідчі продовжують працювати над пошуком інших.

Твори мистецтва XVII-XVIII століття вже перевезені до музею в місті Горні. Це підтвердив директор Ад Геердінк. "Наша спадщина повернулась до музею, де їй і належить бути, до міста, де їй і належить бути", - наголосив він у виступі перед кількома сотнями містян, які зібралися з цієї нагоди. Музей оголосив про збір коштів реставрацію сильно пошкоджених грабіжниками робіт.

Навесні цього року полотна були виявлені голландськими правоохоронцями і співробітниками Служби безпеки України. Одну з робіт добровільно повернула посольству Нідерландів людина, яка придбала її, не знаючи про походження картини. На території нашої держави були знайдені картини "Селянське весілля" Гендріка Богарта, "Кухонна сцена" Флоріса ван Шутена, "Світ жінки", "Повернення Ієфая" Якоба Вабена та "Ньюстраат у Горні" Ісаака Уватера. Їх у вересні було передано посольству Нідерландів у Києві.

Відео Україна повернула Нідерландам скандальні картини

Залиште свій коментар

Вибір редакції