Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Музейники з Кам`янця-Подільського потрапили у фінал танцювальних батлів науковців

14 травня відбудеться фінал і визначать переможця

Архіви, наукові інститути та музеї світу влаштували в Інтернеті танцювальний батл. Українці у міжнародному конкурсі взяли участь уперше і одразу  вийшли у фінал, йдеться в ТСН.12.00.

На відео події розвиваються вночі. Крадій проникає у музей, щоб поцупити старовинний браслет. Йому перешкоджають працівники, які танцюють, та експонати, що оживають. Злодій так занурюється у музейне життя, що сам танцює з десятками охоронців, екскурсоводів, доглядачів та науковців.

У подвір’ї Кам’янець-Подільської фортеці музейники два тижні вчилися танцювати. Хореограф вибрав для них найпростіші рухи.

Вони стали кращими в Східній Європі. Тепер їхні конкуренти музейники ще шести країн світу.

“Це дуже гарна реклама для музею, адже такої кількості підтримки, лайків, дзвінків, привітань за цей час голосування в Інтернеті ми мабуть ніколи ще не отримували. І це дуже гарна нагода заявити про наш музей на міжнародній арені”, - каже директор Кам’янець-Подільського історичного музею Олександр Заремба.

Головний інженер, який зіграв інтелігентного злодія, єдиний трохи займався танцями в дитинстві, щоправда народними.

“Я попадав в такі карколомні смішні ситуації, і там мене намагались спіймати, і там мене намагалися спіймати”, - розповідає головний інженер Кам’янець-Подільского історичного музею Ярослав Бабух.

ВідеоПрацівники Кам’янець-Подільського музею вийшли у фінал міжнародного танцювального конкурсу

Архіви, наукові інститути та музеї світу влаштували в Інтернеті танцювальний батл. Музейники Кам’янець-Подільської фортеці два тижні вчилися танцювати і стали кращими в східній Європі. Тепер їхні конкуренти – музейники ще шести країн світу. Переможця визначатимуть голосуванням в Інтернеті простих людей зі всього світу.

Працівники Кам’янець-Подільського музею вийшли у фінал міжнародного танцювального конкурсу

Так музейники хотіли показати якомога більше експонатів.

Переможця визначатимуть голосуванням в Інтернеті простих людей зі всього світу.

“В цьому конкурсі буде брати участь Австралія, Великобританія, США, Нова Зеландія, Канада , Мексика та Україна”, - каже заввідділу маркетингу музею Наталія Рибчак.

Чотирнадцятого травня упродовж доби можна проголосувати за один із семи музеїв, які вийшли у фінал. А на сайті Кам’янець-Подільського музею є покрокова інструкція як це швидко зробити.

Залиште свій коментар

Вибір редакції