Муженко особисто перевірить побутові умови на скандальному полігоні "Широкий Лан"

У Генштабі прокоментували, чому на полігоні виникають погані побутові умови.

Начальник Генштабу ЗСУ Володимир Муженко 10 лютого відправиться на полігон "Широкий Лан" у Миколаївській області, де перевірить умови перебування військовослужбовців.

Про це в ефірі "5 каналу" заявив офіцер прес-служби Генштабу Антон Миронович.

За його словами, проблеми з побутом виникають під час переміщення великих підрозділів і потрібен час для їх вирішення.

"Нормальні побутові умови кожного військовослужбовця - це один серед пріоритетів. Але тут же я хочу наголосити на тому, що це відбувалося в рамках переміщення підрозділу, в рамках передислокації великих підрозділів, і те, що заявляли солдати, що вони жили в зоні проведення АТО краще, це безперечно, пройшов певний час і вони собі їх створили. І не перший раз в момент переміщення великих підрозділів виникають проблеми... потрібен час, якщо виникають проблеми, їх треба вирішувати в робочому порядку", - сказав представник Генштабу.

Нагадаємо, широкого розголосу невдоволення бійців отримало після того, як вони вирушили маршем на Миколаїв, щоб донести свою позицію і претензії до чиновників і військового керівництва, яке звітує про відсутність проблем і повне забезпечення. Наразі на територію полігону привезли гарячу їжу, намети, генератор. Також їм обіцяно лазню. 

Голодні та немиті бійці 53 окремої механізованої бригади рушили пішки до Миколаєва

У відчаї рушили пішки з Широколанівського полігону до військової прокуратури у Миколаєві - а це відстань у понад 300 кілометрів. Вони по 8-10 місяців були на передовій в зоні АТО. На Широкий Лан прибули 5 лютого і потрапили в нелюдські умови. Там, кажуть бійці, вимушені жити всі разом в одному наметі. На 30 ліжках – 150 бійців, тому сплять на землі. Вони самовільно залишили полігон і пішли до прокурорів. Бійці пояснюють – це крок відчаю. Бо командири їх не чують.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: