"Музиканти грають, а столи гнуться": на Верховині гуцули відсвяткували довгоочікуваний ремонт доріг

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Музиканти грають, а столи гнуться": на Верховині гуцули відсвяткували довгоочікуваний ремонт доріг

ТСН

Тепер місцеві долають пів сотні кілометрів шляху до Татарова удвічі швидше.

Верховинський район - перший на Прикарпатті, де завершують ремонт усіх доріг державного значення. Це сотні кілометрів автошляхів. Жителі гірських сіл радіють так, що навіть з цього приводу влаштовують гучні гуляння. Не менше у захваті і туристи, бо бездоріжжя завжди відлякувало їх від гірських районів.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Місцеві у вишиваному одязі, музиканти грають, а столи гнуться - так гуцули святкують ремонт доріг. Кажуть, якщо раніше долали пів сотні кілометрів шляху до Татарова щонайменше за дві години, то зараз дорога займає удвічі менше часу.

"Дорога у нас тепер класна, була трошки погана, не трошки, дуже погана, дорога тепер супер, ми можемо дістатися і в один бік, і в другий", - розповіла місцева мешканка. 

Сьогодні про той пекельний шлях з Татарова до Верховини – лише спогади. Нині дорога свіжоасфальтована, лише залишилося нанести розмітку.

Бездоріжжя відлякувало туристів, кажуть готельєри. Щойно відремонтували дорогу, мандрівників побільшало. "Думаю, без дороги сюди б ніхто не їхав", - зізнався один із туристів. 

Андрій Сухарчук, підприємець, розповів, що коли люди їхали до них з боку Яремче, Буковеля і трошки проїжджали, то потім дзвонили і казали "Вибачайте, ми повертаємося назад", бо неможливо було проїхати.

А до села Микуличин з Верховини ще два місяці тому тут не було проїзду, бо каміння зі скелі просто розтрощило шлях. Дорогу на Буковель відремонтували у рекордний термін – всього за 7 годин.

"Ми якраз поверталися з Франківська 23 числа (серпня - ред), то ввечері їх ще не було, а наступного дня вони вже дорогу відновили. Якби не техніка, ми б довго не бачили ще дорогу", - оповів турист Роман Манівчук. 

Дорога з Татарова через Верховину веде аж до Кам'янця-Подільського. Тобто з’єднує Прикарпаття з двома областями – Чернівецькою та Хмельницькою. Верховинський район – перший на Прикарпатті, де завершують будівництво усіх автошляхів державного значення.

"Сотні кілометрів добре відбудованих доріг, а за 5 років це вже понад тисячу якісно відбудованих доріг. Якщо подивитись на наші підходи, то це класно збудована дорога з якісною розміткою, тротуаром, велодоріжкою", - заявив Олександр Шевченко, засновник ТК "Буковель", нардеп від партії "За майбутнє".

Наступного року на Прикарпатті візьмуться за автошляхи місцевого значення.

Жителі сіл Верховинського району радіють завершенню ремонту доріг державного значення

Жителі сіл Верховинського району радіють завершенню ремонту доріг державного значення
Наступна публікація