МВФ не подобається, як Україна торгує сталлю

Представники Міжнародного валютного фонду вважають, що, незважаючи на кризу, Україні не слід закривати свої ринки.

Україна повинна проводити відкриту торговельну політику.

Про це заявив голова представництва Міжнародного валютного фонду в Україні Макс Альєр, виступаючи на ІІІ міжнародному форумі "Європа – Україна".

"Наступний пункт – це відкрита торгівля. Для України, яка експортує сталь, дуже важливо залишати свої ринки відкритими. Не потрібно створювати бар`єри в торгівлі і займатися протекціонізмом", – сказав Альєр.

На його думку, сьогодні Україна повинна приділяти особливу увагу реалізації проектів з енергоефективності, а також інфраструктурних проектів.

"Потрібно скористатися потенціалом України, який є значним, а це можливо за умови макроекономічної стабільності", – сказав голова представництва МВФ.

Довідка. 25 лютого в Києві розпочав роботу триденний ІІІ міжнародний форум "Європа – Україна", який проходить під гаслом "Україна – Європейський Союз: політичний й економічний вимір".

Головною метою форуму є пошук шляхів спільного виходу України та її європейських партнерів зі світової фінансово-економічної кризи.

Крім того, українська сторона використовує форум, аби донести до представників Євросоюзу і світової громадськості інформацію про реальний стан у вітчизняній економіці й розвиток внутрішньополітичної ситуації.

Читайте також:

Меркель: перспектива України залежить від її відносин з Росією

S&P пророкує Україні швидкий дефолт

ЄС незадоволений: Тимошенко та Ющенко дестабілізують Україну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: