МВФ переніс візит до Києва на кінець жовтня

Відправка чергової місії МВФ в Київ перенесена на кінець жовтня. Спеціальний радник директора-розпорядника Фонду Девід Ліптон повідомив про це після зустрічі з представниками української влади у Вашингтоні.

Візит наступної місії МВФ в Україну перенесено з кінця серпня на кінець жовтня. Про це повідомив спеціальний радник директора-розпорядника Фонду Девід Ліптон.

Зі слів Ліптона, на зустрічі він наголосив на "великому значенні сильних політичних заходів і реформ для подолання відставання" в реалізації узгодженої Україною з МВФ економічної програми і "завершення її другого огляду". За правилами Фонду завершення подібних контрольних оглядів відкриває шлях до виділення державі-позичальнику програмних коштів.

Зі своєї сторони, згідно з пресс-релізом, українська влада "знову підтвердила свою прихильність" досягненню програмних цілей і виконанню взятих на себе зобов'язань, названих в документі "очікуваними заходами".

З 1 вересня Ліптон заступає на посаду першого заступника директора-розпорядника МВФ. Зокрема він, очевидно, буде займатися діалогом Фонду з Україною.

Раніше повідомлялося, що місія МВФ  приїде до України 29 серпня домовлятися про умови наступного траншу кредиту за схемою stand by.

Нагадаємо, Україна отримає два транші МВФ по 1,5 млрд доларів кожен до кінця поточного року, повідомив раніше перший заступник міністра фінансів Анатолій Мярковський.

Читайте також:

Кабмін не хоче брати нових кредитів

Кабмін розраховує отримати подвійний транш МВФ

Експерт МВФ: Україна має великі потреби у фінансуванні на наступний рік

Україна не отримає нового траншу МВФ у поточному році

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: