МВФ подобається фінансова політика Нацбанку

Представник Міжнародного валютного фонду відзначив, що показники інфляції зараз є вдвічі меншими, ніж рік тому.

Міжнародний валютний фонд задоволений діями Національного банку з регулювання грошової бази. Про це заявив сьогодні, 10 червня, на прес-конференції постійний представник МВФ в Україні Макс Альєр.

"Показники грошової бази є ключовими в рамках нашої співпраці з Україною. Це своєрідні маяки, які ми для себе визначили, щоб відстежувати, як це впливає на інфляцію. Як показує наш моніторинг, заходи монетарної політики, які вживає Нацбанк, є адекватними. Це видно зараз, коли були оприлюднені показники інфляції за травень: якщо рік тому вона була під 30%, то зараз - 15% (у річному перерахунку)", - сказав він.

Альєр також повідомив, що в ході подальшої співпраці з Україною МВФ має намір уточнювати і коректувати раніше прийняті показники монетарної бази.

У свою чергу прем'єр Юлія Тимошенко нагадала, що приїзд місії МВФ до України планується вже у цьому місяці.

"Я розраховую на поліпшення співпраці з МВФ і отримання третього і четвертого траншів", - сказала вона.

Нагадаємо, сьогодні Тимошенко також повідомила, МВФ прийняв рішення про збільшення валютних траншів до 3,2 млрд доларів у червні-липні і до 3,8 млрд доларів у листопаді.

Вона наголосила, що МВФ чекає на поліпшення економічної ситуації в Україні в другому півріччі 2009 року. "І разом з тим у МВФ розуміють, що для цього Україні необхідна більш значна фінансова підтримка, щоб зробити позитивні зміни, що відбуваються, незворотними", - сказала прем'єр.

Читайте також:

МВФ дасть Україні більше грошей

МВФ побачив дірку в українському бюджеті у 17 мільярдів гривень

МВФ міняє кредит на імена власників українських банків

Кредити МВФ підуть на реабілітацію комерційних структур

ВідеоМВФ задоволений Нацбанком

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: