МВФ попереджає про поглиблення кризи у майбутньому

Раніше міністри фінансів країн Великої вісімки, через переконаність у стабілізації економіки, вже почали обговорювати стратегію скасування стимулюючих заходів.

Найгірший період світової економічної кризи може бути ще попереду, вважає глава Міжнародного валютного фонду Домінік Стросс-Кан

Зазначимо, що міністри фінансів країн Великої вісімки на вихідних дійшли висновку, що світова економіка демонструє ознаки стабілізації, які надихають, і почали обговорювати стратегію скасування стимулюючих заходів.

Разом з тим, під час візиту в Казахстан Стросс-Кан сказав, що в значній мірі згоден з їх позицією, але закликав до обережності в оцінці стану світової економіки.

"Їх (G8) позиція така, що вони бачать деякі ознаки росту, але тим не менше, ми повинні бути обережними. Величезна частина гірших (проявів) ще не минула нас", зазначив Стросс-Кан.

Глава МВФ назвав зростання кредитування ознакою того, що фінансова активність починає оживати, але не сказав, чи готовий МВФ допомагати з можливою "стратегією виходу", коли вже не буде сумнівів у відновленні економіки.

Нагадаємо, раніше Комітет, що представляє членів Міжнародного валютного фонду, підтримав ініціативу G20, спрямовану на збільшення ресурсів організації з 250 млрд до 750 млрд із метою розширення її можливостей з фінансової підтримки членів.

Читайте також:

Куди вкладати гроші під час кризи: поради Forbes

Збитки українських банків досягли 12 мільярдів

Світова економіка почала виходити з кризи

Українська економіка обвалилася на 21%

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: