МВФ висунув Україні нові вимоги

Чергові зобов'язання України перед Міжнародним валютним фондом повинні бути виконані до наступного приїзду місії МВФ в Україну.

Угода про співпрацю України і Міжнародного валютного фонду буде змінена в частині нових зобов`язань української сторони.

Про це заявив президент Віктор Ющенко на координаційній нараді за участю прем`єра Юлії Тимошенко, голови Верховної ради Володимира Литвина, голови Національного банку Володимира Стельмаха і керівника місії МВФ, яка зараз працює в Україні, Джейли Пазарбазіоглу.

Зокрема, про проект нового меморандуму Ющенко сказав: “Йдеться про перелік зобов`язань, які України має здійснити до наступного приїзду місії”.

Як повідомляв ТСН.ua, 8 квітня Юлія Тимошенко під час зустрічі з Джейлою Пазарбазіоглу висловила сподівання, що під час роботи в Україні місії МВФ програма співпраці України і МВФ буде успішно переглянута з урахуванням інтересів обох сторін.

Нагадаємо, сьогодні, 13 квітня, Ющенко закликав Верховну раду ухвалити всі необхідні законопроекти, які вимагає МВФ. При цьому президент заявив, що і йому самому деякі з них не подобаються.

Читайте також:

Ющенко просить Раду догодити МВФ, хоча і йому це не подобається

У НБУ стверджують, що не забороняли банкам достроково повертати депозити

БЮТ пообіцяв антикризову програму у травні

МВФ і американці знайшли в Україні 50 проблемних банків

ВідеоМВФ висунув Україні нові вимоги

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: