МВФ змінює голову своєї місії в Україні

МВФ підкреслює, що ці зміни ніяк не пов'язані з ситуацією в Україні.

Місію Міжнародного валютного фонду (МВФ) в Україні очолить Атанасіос Арвантіс, радник Європейського департаменту МВФ і глава місії фонду в Хорватії, йдеться в повідомленні МВФ в четвер.

Згідно з ним, Джейла Пазарбазіолу, яка очолює сьогодні місію фонду в Україні в січні займе позицію помічника директора департаменту грошового ринку і ринку капіталу і відповідатиме за фінансовий нагляд.

МВФ підкреслює, що ці зміни ніяк не пов'язані з ситуацією в Україні.

Як повідомлялося, МВФ восени-2008 прийняв рішення про виділення Україні кредитів в рамках програми stand-by у розмірі близько 17 мільярдів доларів. За минулий час Київ уже отримав три транші на загальну суму майже 11 мільярдів доларів. При цьому в другому кварталі Фонд надав країні другий транш у розмірі близько 2,8 мільярда доларів, що були приблизно порівну розподілені між Нацбанком і урядом, а в третьому кварталі - третій транш на 3,3 мільярда доларів, який повністю вступив до розпорядження уряду.

Виділення четвертого траншу в розмірі 3,8 мільярда доларів було заплановано на листопад за підсумками третього перегляду програми. Місія Фонду завершила роботу в Києві наприкінці жовтня, однак не зробила позитивної заяви про завершення перегляду. МВФ неодноразово публічно наголошував, що чекає формування консолідованої позиції української влади в питанні реалізації антикризових дій.

У свою чергу уряд України вживає зусилля, щоб отримати ще до кінця 2009 року близько 2 мільярди доларів, не дивлячись на існуючий конфлікт з президентом країни. Делегація уряду і Нацбанку 17-18 грудня проводить у Вашингтоні чергові переговори на рахунок цього екстреного кредиту, лише через тиждень після попереднього раунду переговорів, що також пройшов у штаб-квартирі Фонду.

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомляли, що Джейла Пазарбазіолу йде зі своєї посади голови місії МВФ в Україні, тому що втомилася від брехні.

Читайте також:

Глава місії МВФ в Україні "втомилася від брехні" та йде з посади

Тимошенко прогнозує отримання траншу від МВФ ще до Нового року

МВФ назвав умови для подальшого кредитування України

Україна екстрено запросила у МВФ 2 мільярди доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: