Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"МВС діятиме жорстко". Аваков пообіцяв боротися з релігійним екстремізмом в Україні

Міністр закликав утриматися від провокацій.

Міністерство внутрішніх справ не допускатиме свавілля та екстремізму на релігійному ґрунті на тлі процесу надання Україні автокефалії

Про це заявив керівник відомства Арсен Аваков. 

"Закликаю не допускати провокацій і спекуляцій. МВС забезпечить безпеку та правопорядок. Якщо виникне необхідність протидіяти екстремізму та релігійній ворожнечі, діятиме жорстко. Хай це не стане несподіванкою для всіх "гарячих голів", - сказав міністр.

Він також закликав політичних та громадських активістів не вчиняти провокацій і спроб дестабілізувати ситуацію в Україні. 

ВідеоУчасники синоду вирішили продовжувати процедуру надання автокефалії УПЦ

Синод тривав три дні. Його учасники вирішили продовжувати процедуру надання автокефалії українській церкві. Для цього Вселенський патріархат скасував анексію в 17 столітті Київської митрополії Московським патріархатом. Нечинною визнали анафему, накладену російською церквою на - як там вважають - "розкольників": очільників церкви Київського патріархату Філарета і автокефальної церкви Макарія. 

Учасники синоду вирішили продовжувати процедуру надання автокефалії УПЦ

У четвер, 11 жовтня, Синод Константинопольського патріархату вирішив продовжити процедуру надання Томосу про автокефалію Українській православній церкві. Також було ухвалено рішення про визнання Константинополем узурпації влади над Київською митрополією Москвою незаконним актом. Також синод вирішив зняти всі заборонні санкції РПЦ стосовно предстоятеля УПЦ КП Філарета та предстоятеля УАПЦ Макарія. Разом із тим Патріархія наголосила на неприпустимості майнових конфліктів і насильства у процесі творення помісної церкви в Україні.

Залиште свій коментар

Вибір редакції