МВС легалізувало "Візир"

"Візир" внесли до переліку технічних засобів, які можуть використовувати ДАІ для виявлення і фіксації порушень правил дорожнього руху.

Міністерство внутрішніх справ внесло прилад для фіксації порушення водіями швидкості руху "Візир" в перелік технічних засобів, які можуть використовувати працівники Державної автомобільної інспекції для виявлення і фіксації порушень правил дорожнього руху. Про це йдеться в наказі МВС №33 від 1 березня.

Цим наказом затверджено перелік технічних засобів, які використовуються підрозділами ДАІ для виявлення та фіксації порушень правил дорожнього руху.

Окрім "Візиря" до переліку засобів визначення швидкості руху внесено вимірники швидкості "Беркут", "Сокіл", "Іскра-1", "Радіс", "Рапіра", "Арена", TRUCAM.

Окрім цього, в перелік спецзасобів для перевірки водіїв транспортних засобів на рівень алкоголю в крові внесено AlcoQuant 6020, Alcotest 6510, Alcotest 6810, Alcotest 7410 Plus com і "Алконт 01".

Цим наказом начальникам головних управлінь, управлінь МВС в Криму, областях, Києві і Севастополі доручено забезпечити виконання цього наказу територіальними підрозділами ДАІ під час здійснення контролю за дотриманням правил дорожнього руху.Начальникові Департаменту ДАІ доручено забезпечити підпорядковані підрозділи ДАІ технічними засобами відповідно до затвердженого переліку.

Нагадаємо, в 2009 році Генеральна прокуратура закликала ДАІ відмовитися від практики фіксації порушення водіями швидкості руху приладом "Візир" без складання протоколів порушення.

Читайте також:

Суд заборонив ДАІ використовувати "Візир"

ДАІ припинила закуповувати "Візири"

Луценко отримав висновок на користь "Візира"

Невдовзі на дорогах з'явиться "Візир-2"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: