МВС: на виборах масово використовуватимуть ручки з чорнилом-"невидимкою"

На Львівщині правоохоронці отримали оперативну інформацію щодо порушень, які готуються під час виборів.

Львівські правоохоронці отримали оперативну інформацію про те, що на виборчих дільницях області у кабінки для голосування будуть масово підкладатися ручки з чорнилом, яке через певний час зникає.

Про це повідомив начальник Відділу зв’язків з громадськістю Головного управління МВС України у Львівській області Денис Харчук.

"Є такі оперативні дані, що в день голосування можливий масовий запуск таких ручок з чорнилом-"невидимкою", коли в кабінках будуть забирати звичайні кулькові ручки, натомість підкладаючи "спеціальні". Зараз ми ці дані відпрацьовуємо, перевіряємо", - наголосив Харчук. З боку яких політичних сил може плануватися "операція з підміни ручок", він не уточнив.

Також речник обласного управління міліції повідомив, що правоохоронці вже отримали оперативну інформацію про те, що голоси виборців Львівщини у день виборів намагатимуться купувати штаби кандидатів у президенти України.

"За отриманими оперативними даними, наразі фігурують суми від 100 до 300 гривень за голос. З працівниками міліції, які охоронятимуть виборчі дільниці, проводяться інструктажі щодо реагування на підкуп виборців біля виборчих дільниць", - поінформував Харчук.

Він також повідомив, що зараз працівники органів внутрішніх справ проводять перевірку списків осіб, які виявили бажання голосувати вдома за станом здоров’я.

"Перевірка проводиться з метою недопущення фальсифікації заяв, які можуть бути написані сторонньою особою навіть без відома заявника", - зазначив Харчук.

За його словами, станом на сьогоднішній день працівниками міліції жодного порушення, пов’язаного з виборчим процесом, у Львівській області не зареєстровано.

Читайте також:

Виборчу кампанію-2010 визнано вільною й прозорою

Комітет виборців: масовий підкуп на виборах почнеться в другому турі

Експерт: більше половини підкуплених виборців не проголосує "як треба"

На Черкащині голоси виборців скуповують кукурудзою й горілкою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: