МВС наказало здати дублікат гербової печатки Вищого адмінсуду

МВС анулювало дозвіл на виготовлення дублікату гербової печатки ВАСУ після того, як в.о. голови суду надав міністерству оригінал.

Міністерство внутрішніх справ анулювало дозвіл на виготовлення дубліката гербової печатки Вищого адміністративного суду.

Заступник міністра внутрішніх справ Олександр Савченко повідомив Генпрокуратуру, що дозвіл на виготовлення печатки було анульовано на виконання припису прокуратури.

Як повідомив співробітник Генпрокуратури, після цього рішення, перший заступник голови Вищого адмінсуду Микола Сірош, що раніше заявив про втрату гербової печатки суду і якому МВС видало дублікат печатки, повинен здати цей дублікат печатки, оскільки гербову печатку не було загублено.

Раніше виконуючий обов'язки голови Вищого адміністративного суду Олександр Пасенюк приніс у Міністерство внутрішніх справ наявну в нього гербову печатку цього суду для експертизи її справжності.

12 січня в оголошенні, надрукованому в газеті "Урядовий кур'єр", Сірош заявив, що гербову печатку Вищого адмінсуду було втрачено.

Після цього Пасенюк провів прес-конференцію, на якій спростував цю інформацію, заявивши, що печатка зберігається в нього.

Він додав, що якщо буде виготовлено дублікат печатки, він буде недійсним.

Читайте також:

Справжність печатки Вищого адмінсуду перевірять у МВС

МВС спростовує виготовлення другої печатки ВАСУ

Заступник голови Вищого адмінсуду зробив дублікат гербової печатки

СП вимагає порушити кримінальну справу через втрату печатки Вищого адмінсуду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: