МВС не виключає, що зниклий харківський журналіст досі живий

Міліція відпрацьовує різноманітні версії зникнення Василя Климентьєва - вбивство у зв'язку з професійною діяльністю, інсценування викрадення і навіть загибель у ДТП.

Міністерство внутрішніх справ відпрацьовує 8 версій у справі про зникнення головного редактора харківської газети "Новий стиль" Василя Климентьєва. Зокрема, правоохоронці не виключають, що журналіст досі живий.

Про це журналістам повідомив заступник міністра внутрішніх справ Василь Фаринник.

"Ми розглядаємо 8 версій у цій справі", - сказав Фаринник.

Зокрема, розглядається версія вбивства у зв'язку з його професійною діяльністю, вбивства з хуліганських мотивів або в результаті розбійного нападу, вбивства, вчиненого родичами або близькими особами, вбивства, вчиненого особами із числа його боржників з метою неповернення боргів, викрадення з метою викупу, інсценування викрадення або вбивства.

Також Фаринник повідомив, що МВС розглядає версію загибелі Климентьєва у зв'язку з його недосвідченістю керування плавзасобами, а також версію ДТП, у якому він може бути винуватцем, або потерпілим.

Заступник міністра підкреслив, що МВС не відкидає також версію, що Климентьєв може бути живий, але для того, щоб повноцінно вести його пошук, міліція порушила справу саме за ст. 115, щоб у такий спосіб задіяти всі сили та засоби.

Нагадаємо, дружина харківського журналіста Василя Климентьєва повідомила про зникнення чоловіка 12 серпня. Працівники міліції встановили, що 11 серпня Климентьєв виїхав з дому з невідомим чоловіком на автомобілі BMW сріблястого кольору в невідомому напрямку.

15 серпня слідчий відділ Дзержинського райвідділу Харківського міського управління міліції порушив кримінальну справу за ст.115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство).

Колишній заступник глави МВС, депутат-опозиціонер Геннадій Москаль стверджує, що до зникнення харківського журналіста причетні "перевертні" в погонах. "Насправді цей злочин було скоєно у міліцейському середовищі, і скоєний у боротьбі за владу, а саме - за посаду керівника Харківського обласного управлінні внутрішніх справ", - заявив депутат.

Водночас, глава МВС Анатолій Могильов заявив, що Климентьєва могли вбити через його професійну діяльність. "Ми вивчили публікації зниклого журналіста, з яких випливає, що він досить гостро критикував, скажімо так, значущих людей в цьому регіоні", - сказав він. Глава МВС не сумнівається, що журналіст загинув.

Читайте також:

Могильов: харківського журналіста вбили через критику "значущих людей"

Міліція сумнівається, що харківського журналіста втопили

Справу харківського журналіста забере Генпрокуратура

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: