МВС: нинішні президентські вибори пройшли на голову вище попередніх

До МВС надійшло лише 74 повідомлення про порушення. Юрій Луценко вважає, що вибори були на голову вище тих, котрі відбулися 2004-го.

Кількість порушень на президентських виборах була дуже незначною.

Про це заявив міністр внутрішніх справ Юрій Луценко. За його словами, в МВС надійшло тільки 74 повідомлення про порушення.

"Повинен сказати, що вибори пройшли досить спокійно, маємо лише 74 повідомлення, пов'язані в виборчим процесом. Для 34 тисяч ділянок це мізер", - повідомив Луценко.

За його словами, серед порушень - по 11 спроб виносу бюлетенів, незаконної агітації та хуліганства, 6 спроб підкупу виборців, 4 факти перешкоджання роботі комісії.

"Поки я вважаю, що ці вибори на голову краще, ніж в 2004 році, і не гірше, ніж вибори 2006 і в 2007 років до парламенту", - сказав він.

Нагадаємо, о 20:00 виборчі дільниці закрилися, голосування закінчилося.

Перші результати підрахунку голосів на виборах президента України можна очікувати вже за 6 годин, близько 04.00 ранку

До другого туру виборів глави української держави, згідно з даними проведених у неділю exit-poll, проходять Віктор Янукович і Юлія Тимошенко. На третьому місці - Сергій Тігіпко.

Так, за даними Національного exit-poll, на виборах президента України за Януковича проголосували 31,5% виборців, за Тимошенко - 27,2%, за Тігіпко -13,5%, Арсенія Яценюка - 7,8%, Віктора Ющенка - 6%, Петра Симоненка - 2,8%, Володимира Литвина - 2,4% виборців.

За даними exit-poll, проведеного інформаційним агентством "Інтерфакс-Україна", Янукович набрав 36% голосів виборців, а Тимошенко - 21% голосів. Третє місце, згідно опитуванню, посів бізнесмен Сергій Тігіпко (14% голосів). Далі в опитуванні агентства розмістилися президент Віктор Ющенко (6%), лідер "Фронту змін" Арсеній Яценюк (5,5%), лідер комуністів Петро Симоненко (4%) і глава Верховної ради Володимир Литвин (3,5%).

Крім того, за результатами exit-poll, проведеного Українським інститутом соціальних досліджень імені Олександра Яременка за замовленням газети "Аргументи і факти в Україні", за Януковича проголосували 34,7% виборців, за Тимошенко - 24,8%, за Тігіпко - 11, 5%, Яценюка - 8,9%, Ющенка - 5,4%, Симоненка - 3,1%, Литвина - 2,2% виборців. У рамках exit-poll було опитано 15 тисяч 732 людини.

Читайте також:

За даними усіх exit-poll у другому турі змагатимуться Янукович і Тимошенко

Блок Литвина вимагає визнати результати виборів недійсними

ЦВК обіцяє перші результати за 6 годин

Екзит-поли "закінчили" еру Ющенка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: