МВС: екс-депутата Маркова зняли з розшуку

Колишнього депутата Одеської міськради та лідера проросійської партії Родина Ігоря Маркова зняли з державного розшуку. МВС цим рішенням шоковано.

МВС заявило про зняття Миколаївською прокуратурою з розшуку підозрюваного у скоєнні злочину екс-депутата Одеської міської ради Ігоря Маркова. У міністерстві висловили здивування цим рішенням.

"Ми вважаємо винесення постанови прокуратурою Миколаєва необґрунтованою… МВС вважає, що є достатньо доказів, які вказують на скоєння Марковим злочину, є наявні неспростовні обставини, що підтверджують його вину у вчиненні злочину", - сказали в Департаменті зв’язків з громадськістю МВС.

При цьому додали, що у справі Маркова зібрано достатньо фактичних даних, "які дозволяють зробити однозначний висновок".

Водночас, за даними поінформованих джерел, 15 вересня заступник прокурора м. Миколаєва Парфенюк видав дві постанови. Першою він відмінив постанову слідчого УМВС України в Миколаївській області про притягнення Маркова до відповідальності як обвинуваченого, оскільки, на думку прокуратури, це рішення було винесено передчасно.

Другою постановою заступника прокурора було скасовано розшук Маркова у зв’язку зі зміною його процесуального статусу.

Нагадаємо, прокурор Миколаївської області Микола Стоянов заперечує інформацію, яка з’явилася в окремих ЗМІ та з боку окремих громадських організацій, про те, що начебто екс-депутат Одеської міськради Ігор Марков знятий з державного розшуку. 

Маркова 11 вересня було оголошено в державний розшук. Стосовно нього порушено кримінальну справу за ознаками злочину "Злісне хуліганство", що передбачає позбавлення волі до чотирьох років.

За повідомленням МВС, 2 вересня 2007 року в Одесі представники однієї з націоналістичних політичних партій проводили санкціонований пікет з приводу встановлення в місті пам’ятника Катерині ІІ. Під час цього заходу Марков разом з активістами партії "Родина" намагався зірвати пікет та влаштував масову бійку, у якій були поранені кілька пікетувальників.

Українські ЗМІ висловлювали різні припущення стосовно місцеперебування лідера "Родини", зокрема повідомлялося, що Марков міг перебувати в Придністров’ї або в Туреччині.

Зазначимо, що на початку вересня партія "Родина" потрапила в поле зору прокуратури. Її, разом з вісьмома іншими партіями, було вирішено перевірити на предмет фашизму, расизму та ультранаціоналізму.

Читайте також:

Марков утік до Росії через побоювання, що його вб’ють

Лідер забороненої партії "Родина" переховується в Туреччині

Лідера забороненої партії "Родина" викликали на допит

Проросійську партію "Родина" визнали незаконною

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: