МВС перевірить громадян, які хочуть голосувати вдома

Луценко бажаючих проголосувати вдома може посадити на 5 років.

МВС має намір провести перевірку обґрунтованості всіх заяв, поданих про голосування вдома з метою запобігання фальсифікацій виборів президента.

"Ми однозначно за ці дні масово, тотально перевіримо всіх громадян, які написали відповідні заяви", - сказав міністр Юрій Луценко.

Він відзначив, що якщо в ході таких перевірок буде виявлена працездатність громадян, що подав заяву про голосування вдома, то такі заяви будуть трактуватися як підробка документів, за що передбачено покарання аж до позбавлення волі до 5 років.

Луценко також відзначив, що якщо з'ясується, що такі заяви писали не самі громадяни, а інші особи за них, то ці особи також будуть притягнуті до кримінальної відповідальності за фальсифікацію.

Він повідомив, що міліція має інформацію про намір більш 10% виборців у ряді регіонів голосувати вдома.
Зокрема, за словами міністра, така інформація надійшла від деяких депутатів Верховної ради і членів виборчкомів щодо Донецької, Дніпропетровської областей і Криму.
  Луценко додав, що перевірки в Криму виявили, що багато таких заявників є працездатними і ходячими.

Нагадаємо, раніше Луценко попередив громадян про кримінальну відповідальність за голосування більше 1 разу на виборах президента.

За його словами, Партія регіонів готується реалізувати на виборах схему фальсифікацій, за якої громадяни будуть голосувати на декількох виборчих дільницях.

Читайте також:

Луценко обіцяє саджати на 2 роки за подвійне голосування одного виборця

Тимошенко: 8 членів ЦВК "знаходяться на хабарах" від Януковича

СБУ відкрила телефон довіри на час виборів
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: