МВС перевірить громадян, які хочуть голосувати вдома

Луценко бажаючих проголосувати вдома може посадити на 5 років.

МВС має намір провести перевірку обґрунтованості всіх заяв, поданих про голосування вдома з метою запобігання фальсифікацій виборів президента.

"Ми однозначно за ці дні масово, тотально перевіримо всіх громадян, які написали відповідні заяви", - сказав міністр Юрій Луценко.

Він відзначив, що якщо в ході таких перевірок буде виявлена працездатність громадян, що подав заяву про голосування вдома, то такі заяви будуть трактуватися як підробка документів, за що передбачено покарання аж до позбавлення волі до 5 років.

Луценко також відзначив, що якщо з'ясується, що такі заяви писали не самі громадяни, а інші особи за них, то ці особи також будуть притягнуті до кримінальної відповідальності за фальсифікацію.

Він повідомив, що міліція має інформацію про намір більш 10% виборців у ряді регіонів голосувати вдома.
Зокрема, за словами міністра, така інформація надійшла від деяких депутатів Верховної ради і членів виборчкомів щодо Донецької, Дніпропетровської областей і Криму.
  Луценко додав, що перевірки в Криму виявили, що багато таких заявників є працездатними і ходячими.

Нагадаємо, раніше Луценко попередив громадян про кримінальну відповідальність за голосування більше 1 разу на виборах президента.

За його словами, Партія регіонів готується реалізувати на виборах схему фальсифікацій, за якої громадяни будуть голосувати на декількох виборчих дільницях.

Читайте також:

Луценко обіцяє саджати на 2 роки за подвійне голосування одного виборця

Тимошенко: 8 членів ЦВК "знаходяться на хабарах" від Януковича

СБУ відкрила телефон довіри на час виборів
 

ВідеоМВС перевірить громадян, які хочуть голосувати вдома

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: