Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
МВС перевірятиме, чи насправді виборці були на території Україні в день голосування

За видачу бюлетеня іншій людині Аваков обіцяє 5 років в'язниці.

Міністерство внутрішніх справ перевірятиме реєстр виборців на предмет перебування громадян 31 березня в Україні.

Про це в інтерв’ю програмі "В гостях у Гордона" розповів міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Глава МВС нагадав, що близько 5 млн українців працюють за кордоном і лише незначна частина повернеться до України, аби проголосувати.

"Хтось буде голосувати у посольстві, невелика частина приїде проголосувати в Україну. Але більшість не буде. Що із цим робити? Тут важливо розуміти, що коли член комісії видає бюлетень для голосування громадянину, то він розписується і видно, хто видавав. Якщо ти видав документ не самому громадянину, а його родичам, а сам він за кордоном, то це легко перевірити", – сказав Аваков.

Він наголосив, що процедура перевірки може тривати кілька днів, а ось тим хто видасть бюлетень людині, яка в цей час була за кордоном загрожує 5 років в'язниці.

"Проте ми побачимо, до прикладу, що певний громадянин на цей момент був в Іспанії, але проголосував у Яремчі. Це буде означати 5 років тюрми для тієї людини, яка видала цей бюлетень. Я думаю, що ніякі 200 гривень цього не варті", – додав міністр.

Нагадаємо, раніше у березні Центральна виборча комісія затвердила форму і текст виборчого бюлетеня на вибори президента України 31 березня. 

Про кандидатів, які візьмуть участь у президентських перегонах, читайте за посиланням. Також ТСН.ua пропонує ознайомитись із їхніми деклараціями за 2017 рік, а ще зробив великий спецпроект, де максимально просто і з гумором відповідає на найбільш популярні запитання щодо виборів.

ВідеоЧерез вибори поліція переходить на посилений режим несення служби

Для безпеки на дільницях, під час транспортування бюлетенів, а також для протидії хакерським атакам на сайт і сервер ЦВК залучать понад 134 тисячі правоохоронців. У МВС сьогодні заявили, що готові до будь-якого розвитку подій під час виборів.  

Через вибори поліція переходить на посилений режим несення служби

Залиште свій коментар

Вибір редакції