Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
МВС підготувала українським водіям персональні електронні кабінети з відкритою інформацією про авто

Відомості про штрафи та участь автомобіля в ДТП стануть загальнодоступними.

Ліквідовані торік МРЕВ перетворилися на сервісні центри МВС, де найпопулярнішим, за чим звертаються українці, є реєстрація авто, видача посвідчень водія та довідок про несудимість. Головними новинками 2017 року стали міжнародні посвідчення водія та онлайн-сервіси, а також фотофіксація технічного контролю, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

На 2018 рік заплановано чимало цікавого для автовласників: у новому році планують запровадити персональний кабінет водія, де зберігатиметься вся інформація про порушення, штрафи та категорії. Крім того, доступною стане історія автомобіля, а номерні знаки можна буде замовити онлайн. Також через інтернет можна буде записатися на іспити з теорії ПДР. Практичну ж частину іспитів планують фіксувати на відео.

ВідеоУ 2018 році планують запровадити персональний кабінет водія з усіма порушеннями та штрафами

Також там буде вестися історія авто, тобто інформація про кількість власників та ДТП. Номерні знаки можна буде замовити онлайн, також онлайн можна буде записатися на іспити. Практичну ж частину іспитів планують фіксувати на відео.

У 2018 році планують запровадити персональний кабінет водія з усіма порушеннями та штрафами

"Кожен автовласник зможе побачити по собі особисту інформацію – які траспортні засоби зареєстровані, які на ньому порушення. Це дуже актуально, особливо коли буде запроваджена фото/відео фіксація порушень. Історія автомобіля – це, фактично, не буде потреби їхати на авторинок, перевіряти на станції діагностики кота в мішку, а можна буде побачити, скільки було власників, чи траплялись ДТП", - пояснив начальник головного сервісного центру МВС Владислав Криклій.

Як уже повідомлялося, В Україні задля зменшення кількості ДТП змінили правила щодо водіїв-початківців. Відтепер посвідчення водія їм видаватимуть тимчасове, на два роки. Також обмежили швидкість їзди – не більше 70 км/год. А якщо протягом двох років кількість адмінпорушень буде не більше двох, то такому водієві без додаткових іспитів видадуть постійні права. Нові норми записані в постанові Кабміну №885 "Про внесення змін до Положення про порядок видачі посвідчень водія та допуску громадян до керування транспортними засобами" від 10 листопада 2017 року, яку вже надрукували в "Урядовому кур'єрі".

Залиште свій коментар

Вибір редакції