МВС попереджає: шахраї на дорогах

МВС України попереджає про шахраїв у козацькій формі на південних дорогах, що "штрафують" водіїв ніби за перевищення допустимої норми СО.

Керівництво Міністерства внутрішніх справ України занепокоєне появою на дорогах півдня країни так званих „козацьких формувань” – псевдоекологів.

Як передає кореспондент УНІАН, про це йшлося під час селекторної наради під керівництвом тимчасово виконуючого обов’язки міністра внутрішніх справ України Михайла Корнієнка, яка була присвячена питанням забезпечення громадського порядку для комфортного і безпечного літнього відпочинку громадян України і численних зарубіжних гостей. 

Згідно з повідомленням Центру громадських зв’язків Управління МВС України у місті Севастополі, „МВС звертає увагу водіїв на те, що на багатьох автотрасах з’явились так звані „козацькі формування”, одягнені у форму, дуже схожу на міліцейську. „Під маскою боротьби за екологічну чистоту вони займаються справжнім рекетом на дорогах: зупиняють машини, переважно з іногородніми та іноземними номерами і прямо на місці накладають штрафи за начебто перевищення норми викиду СО”, зазначає ЦГЗ.

Перевіркою їх діяльності міліція має намір впритул зайнятися вже найближчим часом.

У повідомленні ЦГЗ також говориться про озвучену на нараді вимогу до автоінспекторів - без особливої потреби не зупиняти транспортні засоби на дорогах.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: