МВС повідомило суму хабаря за землю під Києвом

Середній хабар за землю під Києвом становить півмільйона гривень.

Хабар
Середня сума хабара за землю на Київщині становить трохи більше півмільйона гривень.

Про це повідомили у головному управлінні МВС України в Київській області.

Працівники МВС за півроку на Київщині викрили 71 злочин у сфері земельних відносин, 35 з яких тяжкі. Майже у всіх випадках у справах фігурують посадові особи та службовці. За словами начальника управління державної служби боротьби з економічними злочинами Олександра Савченка, за порушеними кримінальними справами сума збитків, завданих державі, становить близько 174 млн. грн. Предметом злочинних посягань було 318 га земель сільськогосподарського призначення.

Так, за матеріалами працівників УДСБЕЗ Київщини, прокуратура порушила кримінальну справу стосовно начальника управління земельних ресурсів Обухівського району, який ще у 2003 році, зловживаючи службовим становищем, незаконно вніс завідомо неправдиві дані та підписав державні акти на право приватної власності на земельні ділянки загальною площею 10 га. В даному випадку збитків державі було завдано на 7,5 мільйонів гривень.

За фактом перевищення службових повноважень з боку працівників Броварської райдержадміністрації та управління Деркомзему також порушено кримінальну справу. Посадовці спромоглися відвести десятьом особам земельні ділянки площею близько 20 га на територіях, що частково розташовані в межах прибережної захисної смуги річки Десенка, а також безпосередньо накладаються на водне русло. Державним інтересам такими діями завдано матеріальних збитків в сумі понад 26 мільйонів гривень.

Стосовно боротьби з хабарництвом та кримінальною корупцією, за словами Савченка, працівниками підпорядкованого підрозділу в Київській області з початку року було викрито 66 злочинів з ознаками корупції та задокументовано 13 фактів хабарництва. Серед викритих у хабарництві посадовців – голова РДА, перший заступник голови РДА, секретар міськради, працівники податкової міліції та Державної прикордонної служби, сільський голова та керівники підприємств. В судах перебуває 16 кримінальних справ про хабарництво.

Читайте також:

Рада відмовилась створити Національний антикорупційний комітет

Путін запропонував вішати корупціонерів

Кабмін до кінця року обіцяє підготувати стратегію по боротьбі з корупцією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: