МВС прокоментувало конфлікт із грузинськими журналістами

В МВС заявляють про те, що представники українських ЗМІ з іноземними паспортами мають право знаходитися на виборчих дільницях.

Позаштатні кореспонденти українських засобів масової інформації, які зокрема є громадянами інших країн, можуть перебувати на виборчих дільницях під час проведення виборів президента України.

Про це на брифінгу повідомив начальник Департаменту громадської безпеки МВС Володимир Маєвський.

Таку заяву він зробив у зв`язку з конфліктною ситуацією, яка виникла в Донецьку між співробітниками міліції і трьома громадянами Грузії, які мали документи, які підтверджують, що вони є позаштатними кореспондентами українських ЗМІ.

"До нас надійшло багато повідомлень, і під час прес-конференції в ЦВК посол Грузії звернувся з приводу того, що в Донецьку позаштатні кореспонденти українських ЗМІ затримувалися співробітниками міліції, з ними розбиралися й проводили встановлення особи і так далі. Ми перевірили дану інформацію, і вона підтвердилася", - сказав Маєвський.

Він наголосив, що МВС підготувало спеціальну телеграму з інформацією про те, що позаштатні кореспонденти, зокрема іноземні громадяни, можуть бути присутніми на виборчих дільницях.

"Ми вже підготували телеграму-вказівку. Вона передається на місця до всіх управлінь МВС, регіональних про те, що позаштатні кореспонденти українських ЗМІ, згідно з вимогами законодавства, мають право бути присутніми на виборчих дільницях і спостерігати за процесом голосування", - сказав Маєвський.

Читайте також:

На Донеччині взяли під варту грузинських журналістів

Польські спостерігачі прогнозують жорсткий виборчий процес на Донбасі

Штаб Януковича вимагає ввести візовий режим з Грузією через її спостерігачів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: