МВС розформувало свій миротворчий контингент у Косові

Основні сили військової групи були виведені з Косова ще в кінці минулого року.

Міністерство внутрішніх справ розформувало свій спеціальний миротворчий підрозділ МВС у Косові.

Про це повідомив начальник спеціального миротворчого центру Київського Національного університету внутрішніх справ Андрій Сачаво.

У зв'язку з цим сьогодні, 19 березня, відбувся ритуал прощання із прапором Спеціального миротворчого підрозділу в Косові.

Зі слів Сачави, миротворчий контингент завершив виконання поставлених завдань й у грудні 2008 року з Косова були виведені основні сили контингенту, який складався з 180 людей.
Він додав, що на сьогодні у країні залишається невелика кількість представників МВС, які займаються вивозом майна відомства.

За даними прес-служби Київського Національного університету внутрішніх справ, на сьогоднішній день співробітники МВС беруть участь у миротворчих місіях у Ліберії, у Східному Тиморі, Конго, Судані, у Грузії та інших країнах.

Як повідомляв ТСН.ua, раніше Кабмін надав статус учасників бойових дій українським миротворцям МВС, які перебували в Косові 17 березня 2008. Нагадаємо, того дня один український миротворець загинув і 20 було поранено в результаті обстрілу бойовиками поліцейського поста.

Інцидент стався під час проведення спеціальної операції зі звільнення захопленої території і приміщення суду, де відбулася сутичка супротивників проголошення незалежності Косова з поліцейськими силами ООН.

Україна бере участь у міжнародних миротворчих операціях з 1992 року, за цей період до них залучалися понад 20 тисяч військовослужбовців.

Читайте також:

Українські миротворці в Косові отримали статус учасників бойових дій

Зіткнення сербів з косовською поліцією: 55 постраждалих

Косовський трибунал засудив першого албанця

В ЄС вимагають визнати незалежність Косово

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: