МВС розслідує порушення Луценка

МВС передало матеріали щодо корупції в міністерстві за часів міністра Юрія Луценка до прокуратури.

Юрій Луценко
УНІАН
Юрій Луценко заперечує, що вчиняв корупційні дії, перебуваючи на посаді міністра внутрішніх справ.
Міністерство внутрішніх справ України закінчило службову перевірку інформації про надання міліції послуг мобільного зв’язку компанією-посередником “Українські новітні телекомунікації” та передало до прокуратури матеріали перевірки.

Як передає кореспондент УНІАН, про це сьогодні повідомив заступник міністра внутрішніх справ України Василь Боднар на прес-конференції в Києві

"Проведена перевірка. За даним фактом матеріали спрямовані до прокуратури. На сьогоднішній день, наскільки я знаю, рішення по ним ще не прийнято", - сказав Василь Боднар. Водночас він не уточнив, які саме результати було отримано в ході згаданої перевірки.

Як відомо, в липні в деяких ЗМІ з’явилася інформація про те, що лідер Громадянського руху “Народна самооборона” Юрій Луценко на посаді міністра внутрішніх справ лобіював інтереси підприємства ”Українські новітні телекомунікації”, де нібито працює його дружина. За даними ряду ЗМІ, ця фірма мала стати провайдером послуг оператора мобільного зв’язку UMC для всіх працівників органів внутрішніх справ України.

Сам Юрій Луценко спростовував цю інформацію.

Після появи інформації про згадані порушення МВС призначило службову перевірку.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: