МВС шукає охоронця регіонала Ландика, а побитого даїшника нагородять

Луганська міліція визнала правомірними дії співробітника ДАІ, який зупинив депутата.

 Даїшника, якого побив охоронець народного депутата від Партії регіонів Володимира Ландика, нагородять за чесніть та принциповість. Про це повідомила керівник прес-служби УМВС в Луганській області Тетяна Погукай. Вона також повідомила, що охоронця нардепа шукає міліція.

Нагадаємо, після того, як співробітники ДАІ зупинили автомобіль, в якому їхав депутат Ландик, охоронець нардепа побив одного з інспекторів. За версією регіонала, правоохоронець завдав собі побої сам.

Тетяна Погукай повідомила, що матеріали, які стосуються інциденту, направлені в прокуратуру. Дії співробітника ДАІ визнані правомірними.

"Автомобіль, в якому їхав нардеп, дійсно рухався з порушеннями правил дорожнього руху, тому і був зупинений. Як співробітник ДАІ міг дізнатися, хто їде в авто? Тим більше, зареєстрованому не на самого Ландика, а на його дружину", - заявила Погукай.

Вона повідомила, що начальник УМВС України в Луганській області Євген Польськой направив до МВС листа з проханням представити до заохочення потерпілого співробітника ДАІ.

"Ми просимо міністерство заохотити співробітника ДАІ, сержанта Косякова, за принциповість, чесність і зразкове виконання своїх обов'язків", - підкреслила начальник прес-служби.

За словами Погукай, охоронця Ландика наразі шукає міліція.

"Людину, яка нанесла тілесні ушкодження сержанту ДАІ, ми поки не знайшли. Його немає за місцем проживання. Але знайдемо обов'язково", - сказала Погукай.

Відповідаючи на питання журналістів про заяви Ландика про те, що в нього є відеозапис, на якому відображений факт вимагання в нього хабара, Погукай повідомила, що такого запису немає.

"Володимир Іванович говорив про те, що він передав до прокуратури такий відеозапис. Але якщо б такий відеозапис дійсно був переданий, я сказала б вам про це. Але я вам про це не говорю", - зазначила начальник прес-служби.

Вона також відкинула припущення, що інцидент є політичним замовленням.

Нагадаємо, сам Ландик вважає, що його машину зупинили навмисно.

Читайте також:

Регіонал про інцидент з побитим даїшником: була розмова "на підвищених тонах"

Депутата-регіонала звинуватили в побитті даїшника

У Харкові розстріляли даїшника-майора

У Криму четверо молодиків жорстоко побили двох даїшників

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: