МВС слідкуватиме за іноземцями

Сьогодні невідомо де знаходяться і чим займаються" 270 тисяч іноземців, що легально перебувають в Україні.

Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко виступає за впровадження контролю над переміщенням іноземців територією України.

Про це він заявив на прес-конференції.

За словами міністра, "сьогодні невідомо де знаходяться і чим займаються" 270 тисяч іноземців, що легально перебувають в Україні. Він зазначив, що у держави є лише дані про в'їзд того чи іншого іноземця в Україну, і ці дані знаходяться у Держприкордонслужби.

Луценко вважає за доцільне впровадити міжнародну практику контролю за місцем знаходження іноземців, зокрема через створення при МВС міграційної служби, яка б відслідковувала перебування іноземців та їх пересування всередині країни.

Міністр повідомив, що з початку року іноземці вчинили на території України майже 2 тис. злочинів, зокрема 45 умисних вбивств, 70 розбійних нападів, 133 грабежі, 588 крадіжок, 181 шахрайство. Понад 500 з цих злочинів скоїли вихідці з кавказького регіону. Він додав, що з 2007 р. по 2009 р. МВС припинено діяльність 21 етнічної злочинної групи.

Луценко також зазначив, що має намір провести переговори з грузинським МВС, запросивши фахівців для консультацій щодо протидії етнічній, зокрема кавказькій, злочинності.

Нагадаємо, Луценко відкидає заяви одного з колишніх керівників МВС Михайла Корнієнка, зроблені у ЗМІ, що Україну очікує "повернення кривавих 90-х", зокрема, хвиля вбивств на замовлення.

При цьому він визнав, що "МВС України відчуває спроби з боку іноземних злодіїв у законі встановити свій контроль в Україні". "Але МВС у змозі контролювати ситуацію, в змозі забезпечити покарання кожному, хто намагатиметься здійснити напади на українських громадян", - запевнив Луценко.

Читайте також:

Луценко: іноземні злодії в законі хочуть контролювати Україну

Кілер, що розстріляв власника супермаркету "4room", виявився росіянином

Під Житомиром упіймали кілера, який розстріляв власника ТЦ "4room"

На Одещині скоєно замах на лідера місцевих регіоналів

 

ВідеоМВС слідкуватиме за іноземцями

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: