МВС: справу про підрив церкви у Запоріжжі розкрито

Глава МВС Анатолій Могильов високо оцінив рівень співпраці МВС, СБУ та Генпрокуратури при розкритті цього злочину.

Міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов доповів президенту Віктору Януковичу про розслідування справи щодо вибуху у церкві в Запоріжжі.

За словами Могильова, можна вважати, що цей злочин розкрито. "Вже заарештовано трьох причетних до нього осіб. Є рішення суду про їхній арешт", – повідомив міністр.

Могильов високо оцінив рівень співпраці МВС, СБУ та Генпрокуратури при розкритті цього злочину. "Тісна співпраця Міністерства внутрішніх справ, Служби безпеки України, Генеральної прокуратури дала можливість так швидко розкрити цей злочин. Зроблена величезна робота", – сказав він.

Міністр внутрішніх справ також зауважив, що готовий підписати наказ про заохочення як співробітників МВС, так і СБУ та Генпрокуратури, які брали активну участь у розкритті цього злочину. Крім того він повідомив, що за попередніми даними вибух був пов’язаний із помстою.

Нагадаємо, в середу, 28 липня, у день Хрещення Русі, стався вибух у центрі Запоріжжя в Свято-Покровському храмі Української православної церкви Московського патріархату (УПЦ МП). Потужність вибухової речовини еквівалентна 300-500 г тротилу. В результаті вибуху дев'ять людей постраждали та одна загинула.

Президент Віктор Янукович 29 липня доручив главі МВС Анатолію Могильову, голові СБУ Валерію Хорошковському та генпрокурору Олександру Медведьку якогома швидше розкрити справу стосовно вибуху у церкві.

Генпрокурор Олександр Медведько пообіцяв тоді, що справу про вибух у Свято-Покровському храмі буде розкрито протягом тижня.

Читайте також:

На одязі паламаря запорізького храму шукають сліди вибухівки

Паламар зізнався у підриві запорізького храму

"Терористку" із запорізького храму знайшли і відпустили

ВідеоМогильов: справу щодо вибуху у церкві в Запоріжжі розкрито

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: