МВС спростовує, що незаконно витратило гроші на ліквідацію стихійного лиха

Міністерство стверджує, що всі гроші використало саме у зоні стихійного лиха та придбало лише необхідне.

Усі видатки Міністерства внутрішніх справ на ліквідацію наслідків стихійного лиха були здійснені цілком законно, і це підтверджується наявними документами.

Про це повідомив керівник департаменту фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку МВС України Сергій Копитов, коментуючи висновки тимчасової слідчої комісії щодо нецільового використання коштів на ліквідацію наслідків стихії у Закарпатті.

Згідно з повідомленням, МВС надало парламентській Тимчасовій спеціальній комісії з моніторингу стану ліквідації наслідків стихійного лиха, що сталося у липні 2008 року в західних областях держави, детальну інформацію про використання коштів резервного фонду держбюджету, виділених відомству.

"За погодженням з Мінекономіки, Мінфіном, Мінрегіонбудом ми склали і затвердили максимально детальний перелік витрат, пов‘язаних з ліквідацією наслідків стихійного лиха – у розрізі розпорядників бюджетних коштів, у тому числі на придбання пально-мастильних матеріалів, залучення транспортних засобів та особового складу. Всі вони були витрачені абсолютно законно, а звіти були прийняті і Мінфіном, і Держказначейством", - повідомив Копитов.

Крім того, він повідомив, що "приміщення згідно із переліком ремонтувалися, автомобілі підвищеної прохідності для використання у зонах лиха купувалися", однак підкреслив, що робилося це у повній відповідності із затвердженим переліком витрат, і саме там, де в цьому була необхідність.

"Ясна річ, ремонтувалися не обласні управління чи МВС, а постраждалі райвідділи", - зазначив він.

Крім того, що стосується Одеської області, яка не увійшла до списку шести західних областей, постраждалих 23-27 липня, яким призначалася фінансова допомога і якій було виділено 727,1 тис грн, то зазначив Копитов, підставою для цього слугувало підняття на початку серпня 2008 року в Дністрі та Дунаї води до критичного рівня.

Тимчасова слідча комісія Ради виявила, що з 10 млн грн 1,7 млн МВС витратило на ремонт адміністративних приміщень, а на 5 млн придбало авто. "І це при тому, що на утримання органів МВС у 2008 році з Державного бюджету було виділено 7,5 млрд грн, передбачених, зокрема, на проведення ремонтів, придбання палива, автотранспорту і так далі", - відзначають члени ТСК.

В той же час, за їх інформацією, ще 727,1 тис грн. МВС перерахувало ГУМВС України в Одеській області на заходи, які не стосувалися ліквідації наслідків стихійного лиха 23-27 липня 2008 року, що сталося в Західній Україні.

Читайте також:

Луценко придбав авто на гроші, виділені для ліквідації стихійного лиха

Луценко збирається перейменувати міліцію на поліцію

Луценко: більшість чиновників-злодіїв працюють у президента

Заступник генпрокурора: СБУ незаконно прослуховує "неугодних" політиків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: