МВС спростовує виготовлення другої печатки ВАСУ

Начальник київського ГУ МВС підтвердив, що в Печерському райуправлінні знаходиться заява щодо втрати печатки Вищого адміністративного суду.

В ГУ МВС міста Києва заявляють, що київська міліція не виготовляла печатку для Вищого адміністративного суду України у зв'язку з втратою попередньої. Про це повідомив на прес-конференції начальник київського ГУ МВС Віталій Ярема, коментуючи на прохання журналістів інформацію про те, що перший заступник (виконуючий обов'язки) глави ВАСУ Микола Сірушо отримав нову печатку.

"Я заявляю офіційно: київська міліція не видавала ніякої печатки", - сказав Ярема.

Ярема підтвердив, що в Печерському райуправлінні знаходиться заява щодо втрати печатки Вищого адміністративного суду. Законодавством відведено 10 днів на проведення перевірки подібного факту, і якщо факт втрати печатки буде встановлено, тоді після відповідного висновку буде виготовлена нова печатка.

Ярем також уточнив, що в рамках дослідчої перевірки вивчається та інформація голови Вищого адміністративного суду України Олександра Пасенюка про те, що печатка не втрачена і знаходиться у нього в кабінеті.

Нагадаємо, раніше у виданні "Урядовий кур'єр" було опубліковано оголошення за підписом Сіроша: "Повідомляє про втрату гербової печатки Вищого адміністративного суду України та визнання її недійсною".

Читайте також:

Заступник голови Вищого адмінсуду зробив дублікат гербової печатки

СП вимагає порушити кримінальну справу через втрату печатки Вищого адмінсуду

"Втрачена" печатка Вищого адмінсуду знайшлася у його глави

Вищий адміністративний суд України загубив гербову печатку

ВідеоМВС спростовує виготовлення другої печатки ВАСУ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: