МВС створить департамент для  "фільтрування" соцмережі "Вконтакті"

МВС України планує спільно зі своїми російськими колегами впритул зайнятися боротьбою з поширенням в Інтернеті незаконних фото - та відеоматеріалів.

Міністерство внутрішніх справ України має намір створити окремий департамент для боротьби з незаконними матеріалами в Інтернеті.

Один з основних розповсюджувачів таких матеріалів - соціальна мережа "ВКонтакті", повідомив головний радник міністра внутрішніх справ Костянтин Стогній.

Відповідаючи на запитання щодо нібито "епідемії" фото- і відеоматеріалів з дитячою порнографією, сюжетів з вбивствами та іншими подібними матеріалів в соцмережі "ВКонтакті", Стогній вказав, що міністр знає про цю проблему.

"Але є інший бік цієї проблеми, який заганяє її в глухий кут. А всьому провиною - політика ... Що буде, якщо зараз Служба безпеки буде фільтрувати сайти, закривати їх? Одразу ж буде обвинувачення у наступі на свободу слова", - підкреслив Стогній.

Коментуючи у зв'язку з цим закриття у 2008 році одного з файлообмінників (Infostore), Стогній зазначив: "І ніхто не говорив про порушення свободи слова! Тепер ті люди, які тоді були при владі, перебувають в опозиції. Тому будемо дивитися на міжнародний досвід".

Стогній пояснив, що "ВКонтакті" - мережа російська, хоч там і мільйони українських користувачів. Тому в понеділок група з МВС вилетіла до Москви для обговорення створення нового департаменту, який буде займатися цим напрямком.

Нагадаємо, ще у квітні поточного року МВС України разом зі своїми російськими колегами влаштували стеження за користувачами "ВКонтакті".

"Якщо брати історію "ВКонтакті", то цей сайт з нешкідливої мережі поступово перетворюється "на той самий Infostore", - пояснив тоді начальник відділу з боротьби з кібер-злочинністю МВС України Руслан Пахомов.

Читайте також:

МВС України влаштувало стеження за користувачами "ВКонтакті"

Infostore.org закрили: сервери і системні блоки вилучили (відео)

В Україні набув чинності закон про поширення порнографії

Відео "Вконтакті" стане платним

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: