МВС: у затриманих тризубівців вилучено цілий арсенал зброї

За версією МВС, члени ВО "Тризуб" з'їхалися з усієї України на Прикарпаття та привезли із собою автомат АКМСУ, 3 пістолети з набоями, ножі, 9 радіостанцій, гранати, рушниці та гвинтівки.

У затриманих на Івано-Франківщині 9 членів ВО "Тризуб" вилучено цілий арсенал зброї. Як повідомляє прес-служба управління МВС в Івано-Франківській області, "під час їх затримання було виявлено та вилучено автомат АКМСУ без номера та 124 патрони до нього, 3 пістолети різних марок з набоями, саморобні ножі, 9 радіостанцій різних марок, дві гранати без запалів, дві пневматичні гвинтівки з оптичними прицілами, помпову рушницю, споряджену набоями".

За цими фактами порушені кримінальні справи. Затримані перевіряються на причетність до вчинення інших злочинів на території України.

Як відомо, раніше організація "Тризуб" заявляла про масові арешти своїх активістів через підрив пам'ятника Сталіна у Запоріжжі.

8 січня на Рогатинщині, Івано-Франківська область, було затримано керівника Центрального проводу ВО "Тризуб" ім. С. Бандери Андрія Стемпіцького, його сина Пилипа, а також Романа Хмару.

9 січня було затримано колишнього керівника Центрального проводу Дмитра Яроша, першого заступника ВО "Тризуб" ім. С. Бандери Андрія Тарасенка, голову Українського Відділення Антиімперського Фронту Ростислава Винара та голову Дніпропетровської обласної організації "Тризуб" ім. С. Бандери Сергія Борисенка.

10 січня арештовано голову Тернопільської обласної організації "Тризуб" ім. С. Бандери. Заарештованим висуваються звинувачення у тероризмі, у зв'язку з вибухом у Запоріжжі.

Станом на 10 січня арештовано понад десять чільних членів організації. Усі звинувачення, висунуті правоохоронними органами, націоналісти вважають "надуманими, сфабрикованими та замовними".

Читайте також:

Прокуратура оголосила підрив пам'ятника Сталіну терактом

Націоналістів масово заарештовують через підрив Сталіна у Запоріжжі

Міліція виправдала "свободівців": Сталіна підірвали не вони

Симоненко вимагає покарати Бандеру за знищений пам’ятник Сталіну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: