МВС: учасники опозиційних мітингів – дурники і гарматне м'ясо

Міліція стверджує, що під час святкування Дня соборності в Києві опозиція планує організувати кровопролитні провокації.

У Дніпропетровській області співробітники МВС мають намір "фіксувати" городян, які поїдуть у Київ на святкування Дня соборності. В міліції кажуть, що організатори акцій протесту планують використати таких людей як "гарматне м'ясо".

Про це заявив начальник Головного управління МВС у Дніпропетровській області Віктор Бабенко на нараді в Дніпропетровській обладміністрації.

"Є інформація, що планується навіть організація кровопролитних акцій - для цього теж є певні сили, підготовлені й так далі", - заявив він.

Бабенко заявив, що відповідальність як адміністративну, так і кримінальну понесуть організатори, які направили людей до столиці.

"Для цього проводиться робота в області, пов’язана з тим, щоб знайти дурників, у моєму розумінні, і туди направити як "гарматне м'ясо", - додав Бабенко.

За його словами, дніпропетровці, які прямують до Києва на святкування Дня соборності, будуть "зафіксовані, задокументовані і їм буде дана оцінка у випадку якихось подій".

Як відомо, в центрі Києва на 22 січня запланована масштабна акція опозиційних сил. Туди вже запросила своїх прихильників, зокрема, лідер БЮТ Юлія Тимошенко. 

Зазначимо, глава МВС Анатолій Могильов стверджує, що 22 січня в Україні слід очікувати "кровопролиття", яке готується з метою "всьому світу показати, що діється в Україні".

Читайте також:

Київ відзначить День соборності ярмарком і грандіозним феєрверком

22 січня у центр Києва вийдуть більше 10 тисяч людей

БЮТ: 22 січня стане ясно, чи вже виїжджати на танках, чи ще зачекати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: